رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی شهرستان تاکستان برگزار شد.


23 اسفند, 1396 - 15:08 -- روابط عمومی فرم...
به ریاست فرماندار تاکستان

جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی شهرستان تاکستان برگزار شد.

فرماندار تاکستان در ستاد صیانت از حقوق شهروندی:یکی از اصول حقوق شهروندی این است که به کرامت انسانی مردم صدمه وارد نشود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان ،

جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی شهرستان تاکستان به ریاست سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان،با اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزارشد.

دراین جلسه فرماندار تاکستان ضمن تشکر از عملکرد ادارات در ستاد صیانت در دوره گذشته بر ضرورت ارتقاء آن تأکید کردو گفت :ضرورت های امروزی حقوق شهروندی .

درراستای حفظ کرامت انسانی شهروندان،قانونمند کردن آنان و ملزم کردن آنان در رعایت اخلاق مابین فردی ودوسویه است .

وی ضمن اشاره به رویکردهای دولت مبنی بر لزوم حفظ و گسترش حقوق شهروندی خاطرنشان کرد: تبیین و احصاء شاخص های صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی جزو وظایف دستگاههای اجرایی بوده و ما نیز باید در جهت ارتقاء کیفی شاخص های این طرح اعم از عمومی و اختصاصی و تهیه گزارشات اجرائی و عملکردی آن کوشش کنیم.

وی بادرنظر داشتن فرارسیدن نوروز97 خطاب به مدیران گفت : درراستای تکریم حقوق شهروندی و ترویج الگوی اطلاع رسانی به مسافران به طراحی بنرهای اطلاع رسانی در فضای مجازی،تهیه نرم افزارهای اطلاع رسان،آذین بندی،تعبیه تابلوهای اطلاع رسانی درمبادی شهرها، برگزاری جشن های محلی و تمهید کلیه خدمات توسط ادارات مرتبط با حفظ و رعایت شئونان اسلامی می توانند فعالیت های چشمگیری را در شادسازی مسافران داشته باشند .

وی درادامه تصریح کرد:بهارباهمه ی زیباییهایش کارتحول و دمیدن روح تازه درانسان را به صورت فطری وطبیعی می کند،مانیزامیدوارم بتوانیم این تحولات را درشهرستان تاکستان به عینه دراذهان مردم بارور کنیم .

قسمت  پایانی این نشست به سخنان اعضای ستاد حقوق شهروندی واستماع آن توسط  فرماندار صورت گرفت.