رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

طی صدور پیامی به مناسب فرارسیدن سال نوبه مردم شهرستان تاکستان تبریک گفت .


29 اسفند, 1396 - 13:19 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار تاکستان

طی صدور پیامی به مناسب فرارسیدن سال نوبه مردم شهرستان تاکستان تبریک گفت .

این آغاز نو را به همت شما مردم فهیم متفاوت تر از سالهای گذشته در راستای توسعه ی پایدار با برنامه ریزی دقیق تر رقم خواهیم زد و برای تحقق اهداف تارسیدن به کمال لخظه ای از تلاش و کوشش دست بر نخواهیم برداشت ،

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان ،

در متن این پیام آمده است ..

سال نو، یکی از آیات قدرت بی انتهای الهی، رستاخیز طبیعت و مجالی برای امید به روشنایی و زندگی است، بار دیگر طبیعت پیام آور مهر، دوستی، زدودن کینه ها و سرآغازی دوباره برای رویش و پویایی است.

این موهبت فصل رویش و بهارآفرینش مقارن شده با ایام مبارک ماه پرفیض رجب، ماه استغفار و بندگی؛ باشد که آثار این توامانی سرمنشاء و آغازی برای شادی و آرامش دلها شود.

سالی که گذشت کارهای ارزشمندی با همت و مشارکت سیاسی، اقتصادی و فرهنگی شما مردم عزیز شهرستان و حمایت دولت تدبیر وامید به سرانجام رسید و پروژهای شاخصی در حوزه های عمرانی، اقتصادی به ویژه کشاورزی آغاز شد که امیدوارم منشاءخیر و برکت و سازندگی شود.

 هم اکنون که در آستانه نوروزی دیگر از شمار عمر هستیم، بی شک این آغاز نو را نیز به همت شما مردم فهیم متفاوت تر از سالهای گذشته در راستای توسعه ی پایدار با برنامه ریزی دقیق تر رقم خواهیم زد، دیگر بار همچون گذشته نیازمند وحدت و همدلی همه شهروندان گرامی شهرستان؛ دست در دست هم، با کمک و مشارکت بیش از پیش شما شهروندان عزیز برای تحقق آرزوها و آرمان های امام راحل( ره)، مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید تا رسیدن به زندگی توأم با معنویت، آرامش، امید و دستیابی به کمال، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنخواهیم داشت.

اینجانب ضمن ارادت به محضر شهدای انقلاب هشت سال دفاع مقدس و ایثارگران عزیز ،پیشاپیش عیدخجسته  باستانی را محضر همه بزرگواران و شما مردم فهیم شهرستان تاکستان تبریک عرض نموده و در آستانه ی بهار سرسبز و با نشاط، سالی سرشار از برکت، عزت، آرامش و سربلندی را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

سیاوش طاهرخانی_ فرماندار شهرستان تاکستان

منبع :
کلید واژه ها: