رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مدیر پروری مهمترین عملکرد مدیران است


21 فروردين, 1397 - 14:44 -- اداره کل روابط ...
استاندار قزوین:

مدیر پروری مهمترین عملکرد مدیران است

استاندار در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل اقتصاد و دارایی استان گفت:مهمترین بخش عملکرد مدیر این است که بتواند مدیر بسازد که در این راستا اگر مدیر در این بخش موفق باشد، در همه بخش ها موفق خواهد بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"عبدالمحمد زاهدی" در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان که در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد، بیان کرد: یک بعد از مدیریت تجربه است که برای همه کسانی که در عرصه مدیریت وارد می شوند، نیاز است.
وی ادامه داد: آقای قاسمی (مدیرکل سابق اقتصاد و داریی استان) در کار خود تجربه و تخصص داشتند و ایشان مدیری بسیار موفق بودند و بعد از 38 سال کار بازنشست شدند و از زحمات ایشان در طول 11 سال فعالیت در این حوزه تشکر می کنم.
استاندار قزوین اضافه کرد: مهمترین بخش عملکرد یک مدیر در هر عرصه ای این است که بتواند مدیر بسازد و اگر در این بخش موفق بود، معلوم است در سایر بخش ها هم موفق است.
وی اعلام کرد: جسارت در مدیریت بسیار مهم است و دستگاه های نظارتی وقتی مشاهده کنند این جسارت  برای امور مردم، کشور و استان بوده، کمک می کنند.
زاهدی تأکید کرد: با توجه به اینکه در استان نیرو داشتیم، مدیر جدید اقتصاد و دارایی از همین مجموعه استان انتخاب شد.
وی تصریح کرد: کسانی که در استان ها می توانند مدیر باشند نباید اصرار داشته باشند حتما در استان خود باشند و عرصه مدیریت، پهنه جمهوری اسلامی است و هر جا می توانند بروند و خدمت کنند و این امر به تجارب افراد هم اضافه می کند.