رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

فرماندار شهرستان تاکستان به مناسبت مبعث پیامبراکرم (ص)


24 فروردين, 1397 - 22:50 -- روابط عمومی فرم...
پیام تبریک

فرماندار شهرستان تاکستان به مناسبت مبعث پیامبراکرم (ص)

سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان به مناسبت فرارسیدن "عید بزرگ مبعث،رحمت عالمیان حضرت خاتم الانبیاء محمد مصطفی صلی‌الله‌ علیه‌ و آله"پیام تبریکی به مردم شهرستان تاکستان صادر نمود .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان ،

 «إِنَّمَا بُعِثْتُ لِأُتَمِّمَ مَکَارِمَ الْأَخْلَاقِ»

 ‌‌‌۲۷ رجب المرجب، روز بزرگی در تاریخ اسلام است روزی که محبوبترین و والاترین مخلوق خدا ، اشرف الرسل،طلایه دار پرچم ایمان، رحمت العالمین پیامبر نور رحمت حضرت محمد مصطفی( ص) به رسالتی بزرگ بر انگیخته شد، روزی که بدون تردید یکی از روزهای بزرگ خداوند سبحان است که در آن  ردای سبز بعثت را بر تن آخرین فرستاده خود، سرور کائنات عالم و مخزن اسرار الهی پوشاند و رسالتی بر دوش او نهاد تا بوسیله اش  تاریکی بشر را به نور الهی هدایت کند که همانا سرلوحه نبوت نبی اکرم( ص) شد.

خداوند سبحان این حکمت واسعه اش را با فرمان " اقرا باسم ربک الذی الخلق" به محمد امین( ص) بشارت داد  و این نوید آغاز مبارزه ای  بی امان  حق علیه زور و زر و  تزویر گردید که نورش بر تارک اسلام درخشید.

اینجانب این عید بزرگ را به همه مسلمانان و پیروان آن پیامبر نور و رحمت به ویژه مردم شربف و متدین شهرستان تاکستان تبریک  عرض نموده و از درگاه احدیت ، سربلندی و عزت روز افزون اسلام و مسلمین را ظل توجهات  حضرت ولیعصر ( عج) و پیروی از منویات مقام عظمای ولایت ( مدظله العالی) مسئلت دارم.

ومن الله التوفیق

   _ سیاوش طاهرخانی

" فرماندار شهرستان تاکستان"