رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

گسترش شادی و نشاط اجتماعی در سایه جشن‌های مذهبی


25 فروردين, 1397 - 11:51 -- خبر
بیدخام تاکید کرد :

گسترش شادی و نشاط اجتماعی در سایه جشن‌های مذهبی

جامعه ای که با نشاط باشد تعاملات اجتماعی مطلوبتر ، رضایت از زندگی بیشتر و در نتیجه جامعه در مسیر رشد و تعالی قرار می گیرد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در جشن بزرگ مردمی مبعث رسول مهربانی که عصر روز جمعه 24 فروردین ماه در سالن کوثر قزوین برگزار شد ضمن تبریک این عید خجسته اجرای برنامه های نشاط بخش برای سلامت جامعه را  ضروری دانست و افزود : جامعه ای که با نشاط باشد تعاملات اجتماعی مطلوبتر ، رضایت از زندگی بیشتر و در نتیجه جامعه در مسیر رشد و تعالی قرار می گیرد .

مریم بیدخام با اشاره به اینکه اعیاد و جشن‌‌های مذهبی بهترین ظرفیت برای گسترش شادی و نشاط اجتماعی در جامعه  است اظهار کرد :اعیاد و مناسبت های دینی و ملی فرصت مناسبی برای ایجاد شور و نشاط در جامعه است و از این‌رو  برنامه‌ریزی مناسب برای سایر اعیاد  ضروری است.

وی با تاکید بر اینکه اعیاد و  مناسبت‌های دینی همیشه بهانه‌ای برای شادی و نشاط بوده است خاطرنشان کرد :اعیاد مذهبی بهترین ظرفیت برای بوجود آوردن نشاط اجتماعی است

بیدخام با بیان اینکه اقدامات مدیریت شهری در برگزاری برنامه های فرهنگی مفرح ، قابل تقدیر بوده و موجب نشاط اجتماعی شده است افزود باید  تلاش کنیم برنامه های مذهبی با رنگ  و بوی متناسب با ذائقه جامعه ارائه شود تا جوانان ضمن بهره مندی از این برنامه ها به نشاط معنوی نیز دست یابند.