رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ضرورت اطلاع رسانی موثر برای حضور گسترده مردم در همایش بزرگ پیاده روی قزوین


28 فروردين, 1397 - 14:18 -- اداره کل روابط ...
تاکیداستاندار قزوین:

ضرورت اطلاع رسانی موثر برای حضور گسترده مردم در همایش بزرگ پیاده روی قزوین

استاندار قزوین بر ضرورت اطلاع رسانی گسترده همایش بزرگ پیاده روی در قزوین با هدف مشارکت تشویق و ترغیب مردم برای حضور حداکثری در این حرکت فرهنگی-ورزشی تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"عبدالمحمد زاهدی" پیش از ظهر امروز در اولین جلسه شورای ورزش استان با تاکید بر این امر ادامه داد: لزوم برنامه ریزی مناسب در راستای ایجاد فضای هیجانی و شورونشاط عمومی در این همایش بزرگ مورد تاکید است که توسط دستگاههای اجرایی می بایست مورد توجه جدی قرار گیرد.
استاندار قزوین ادامه داد: اطلاع رسانی مناسب و وسیع نیز یک امر مهمی است که در خصوص حضور مردم و مسیرهای شروع و اجرای پیاده روی می بایست توسط رسانه ملی،سایر رسانه ها، خبرگزاری ها و فضای مجازی انجام شود تا مردم از این رویداد با اطلاع شده و شرکت گسترده ای داشته باشند.
زاهدی بر برنامه ریزی مناسب و تقسیم کار برای اجرای این همایش بزرگ در قزوین توسط دستگاههای اجرایی عضو شورا تاکید کرد و افزود: تمهیدات و تدارکات مناسب می بایست اتخاذ شود تا در مسیر پیاده روی خدمات رسانی مناسبی به مردم صورت گیرد تا دچار مشکل نشوند.
استاندار قزوین بر ایجاد کارگروهی با هدف برنامه ریزی برای اجرای هر چه بهتر برگزار شدن این همایش بزرگ در قزوین تاکید کرد و افزود: در این کارگروه موارد مختلف مورد بررسی قرار گیرد و برنامه ی نهایی نیز به استانداری اعلام گردد.
زاهدی افزود" این همایش بزرگ پیاده روی خانواده ها در قزوین اجرا می شود و در مراحل بعدی نیز در شهرستان ها بطور مجزا اجرایی خواهد شد.
وی بر حضور پرنگ سمن ها در این همایش بزرگ تاکید کرد و افزود: سازمان های مردمی می توانند از این امر به عنوان یک فرصت مناسب برای به نمایش گذاشتن توانمندی های خود به مردم بهره مند گردند.
استاندار قزوین ادامه داد: همایش بزرگ پیاده روی خانواده در قزوین فرصت مناسبی برای تشریح و تبیین شعار سال و صرفه جویی در مصرف آب است و این امر می بایست با هنرمندی و استفاده از شیوه های تبلیغی محیطی انجام شود.
زاهدی افزود: پیش بینی موارد مختلف امنیتی، خدماتی، کمک های اولیه و... نیز در این همایش یک ضرورت است که می بایست توسط دستگاههای عضو شورا به نحو مناسبی اجرایی گردد تا این همایش به نحو احسن برگزار گردد.
 در این جلسه مدیرکل ورزش و جوانان استان و سایر اعضاء به بیان نظرات و پیشنهادهایی پرداختند.
همایش بزرگ پیاده روی در قزوین روز جمعه 14 اردیبهشت از مسیر جاده سلامت تا پارک فدک برگزار می گردد.