رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آیین تکریم معارفه ی رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان تاکستان برگزار شد .


29 فروردين, 1397 - 00:07 -- روابط عمومی فرم...
در دفتر فرماندار تاکستان

آیین تکریم معارفه ی رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان تاکستان برگزار شد .

آیین معارفه ریاست جدید اداره ورزش و جوانان،باحضور علایی مقدم مدیر کل استان، در دفتر سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان ،

طی صدور حکمی از سوی "علایی مقدم  "مدیرکل اداره ی  ورزش و جوانان استان قزوین"مجید احمدپور به عنوان رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان تاکستان منصوب شد.
متعاقب  این حکم مراسم تکریم ومعارفه ی رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان تاکستان باحضورعلایی مقدم مدیرکل اداره ی ورزش و جوانان استان در دفتر سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان برگزار شد.
دراین مراسم سیاوش طاهرخانی فرماندار تاکستان با تکریم واهدا لوخ اززحمات شهرام رحمانی  رئیس سابق تقدیرکردوآقای مجید احمد پور به عنوان رئیس جدید معارفه شد .

.در بخشی از این حکم آمده است نظر به تعهد،تخصص و تجارب ارزنده شما در امر ورزش و جوانان،بعنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان تاکستان منصوب می شوید.امید است در سایه الطاف حضرت حق در انجام امور محوله موفق و موید باشید. پیش از این شهرام رحمانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان تاکستان بود.شایان ذکر است مجید احمدپور از نیروهای با تجربه ورزش و جوانان کشورمان و استان قزوین می باشد.

 گفتنی است مراسم معارفه تودیع و معارفه مجید احمدپور با حضور،سرهنگ فراهانی فرماندهی انتظامی شهرستان تاکستان،علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان،کرمی رئیس امور اداری اداره کل ورزش و جوانان استان در فرمانداری تاکستان برگزار شد.