رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان به مناسبت گرامی داشت روز ارتش


29 فروردين, 1397 - 00:12 -- روابط عمومی فرم...
پیام تبریک

سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان به مناسبت گرامی داشت روز ارتش

فرماندار شهرستان تاکستان در پیامی روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به فرماندهی معظم کل قوا، کارکنان ارتش جمهوری اسلامی و همه مردم سربلند و سرافراز ایران اسلامی و شهرستان تاکستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان ،

درمتن این پیام آمده است ...

"رشادت و پایمردی ارتشیان غیور و توانای ایران اسلامی برای این آب و خاک ، آرامش و امنیت توام با صلابت و استواری را به ارمغان آورده است. "

      _در آستانه ۲۹ فروردین ماه "  خجسته سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران ؛ سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان ضمن تبریک و گرامیداشت این روز بزرگ پیامی به شرح زیر صادر نمود.

  ارتش جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی این انقلاب شکوهمند ، بعنوان یک نیروی مقتدر ' با هدف صیانت از مرزهای این آب و خاک و  با ترکیبی از بهترین دلاور مردان ولایتمدار در دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشور، به یک نیروی مقتدر تبدیل شد.

در برگهای زرین  تاریخ سراسر افتخار ایران اسلامی نقش آفرینی های سرنوشت ساز ارتش در تمامی عرصه های مهم خصوصا در دوران هشت سال دفاع مقدس ثبت گردیده ، صحنه هایی که بدون تردید موجب خنثی شدن تمامی فتنه های استکبارجهانی شد و با فرمان پذیری از مقام عظمای ولایت ، رسالت خویش را بر مدار ارتش انقلابی به منصه ظهور رساند.استمرار این خدمات سازنده و پایمردی های جان بر کفانه با بهره گیری از سرمایه های عظیم انسانی ، مومن و ولایتمدار و تعامل سازنده با سایر نیروهای نظامی خصوصا سپاه مقتدر پاسداران و بسیجیان جان برکف' عرصه را بر یاوه سرایان و قدرتهای پوشالی استعمارگر تنگ کرد چنانکه در این شرایط حساس منطقه ، هیچ قدرت خارجی را یارای مقابله با آن نیست و نام بلند ارتش لرزه بر اندام سست آنها انداخته  است.

   اینجانب با گرامیداشت یاد وخاطر مقام شامخ تمامی شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران این روز فرخنده را به آحاد ارتشیان مقتدر و انقلابی ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و رجاء واثق دارم ایران بزرگ با پشتوانه نیروی های قدرتمند و سلحشور در سایه سار راهنمایی ها و رهبری  فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی) و تدابیر ارزشمند  و راهبردی دولت تدبیر و امید ، از هرگونه گزند و دست یازی اهریمن پست و دون ، مصون خواهد ماند.

سیاوش طاهرخانی_ فرماندار شهرستان تاکستان