رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خیرین مدرسه ساز زمینه پرورش انسان های توانمند را فراهم می سازند


20 ارديبهشت, 1397 - 11:42 -- اداره کل روابط ...
استاندار:

خیرین مدرسه ساز زمینه پرورش انسان های توانمند را فراهم می سازند

طی 4 سال گذشته؛ بیش از 50 میلیارد تومان توسط خیرین در امر مدرسه سازی کمک شده است
استاندار قزوین گفت: خیرین مدرسه ساز زمینه را برای پرورش انسان های توانمند را فراهم می سازند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"عبدالمحمد زاهدی"  در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان که در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگیان برگزار شد؛ با بیان این مطلب افزود: یکی از رسالت های پیامبران و به تبع آن  تمامی انسان ها آگاهی بخشی جامعه و فراهم کردن زمینه مناسب  برای دسترسی بشریت به آگاهی و دانش است.
استاندار قزوین ادامه داد: عملکرد خیرین مدرسه ساز در استان قزوین طی 4 سال گذشته بسیار قابل تقدیر است و بر اساس گزارش های دریافت شده بیش از 50 میلیارد تومان توسط خیرین در امر مدرسه سازی کمک شده است که قابل تقدیر می باشد.
وی ادامه داد: خیرین مدرسه ساز چندین سال است که به این امر خیر می پردازند و زمینه را برای پرورش انسان های توانمند فراهم می سازند که اجر و پاداشت این امر خیر را خداوند عنایت می فرماید.
زاهدی در ادامه سخنان خود با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های بالقوه و بالفعل استان ادامه داد: استان قزوین در افکار عمومی کشور به عنوان یک استان توسعه یافته مطرح است ولی با توجه به ظرفیت بالای استان درحوزه های مختلف گردشگری؛ صنعتی، کشاورزی و... هنوز برخی از مناطق استان نیازمند توجه بیشتری است ولی در حوزه ی مدرسه سازی قدم های خوبی برداشته شده است.
گفتنی است با حضور استاندار قزوین  و جمعی از مسئولان؛ نمایشگاه جانبی توانمندی های دانش آموزان و نمایشگاه عکس خیرین مدرسه ساز استان در محل دانشگاه فرهنگیان استان افتتاح شد.

کلید واژه ها: