رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برگزاری مانور با سناریوی واژگونی یکدستگاه تریلی بر روی خودروی پراید


25 ارديبهشت, 1397 - 13:58 -- اداره کل روابط ...
مدیرکل مدیریت بحران خبر داد:

برگزاری مانور با سناریوی واژگونی یکدستگاه تریلی بر روی خودروی پراید

مدیرکل مدیریت بحران استانداری از برگزاری مانور باسناریوی واژگونی یکدستگاه تریلی بر روی خودروی پراید خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"ایرج زاهدپور "با اعلام این خبر افزود:این مانور با هدف سنجش میزان آمادگی دستگاههای امدادی عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران استان  در مقابله با حوادث احتمالی انجام شد. در همین راستا روز دوشنبه مورخ
 24/02/1397مانوری باسناریوی واژگونی یکدستگاه تریلی بر روی خودروی پراید در محدوده سه راهی نیکویه واقع در بخش کوهین برگزار شد.
وی افزود:در این مانور که  بدون اطلاع و هماهنگی قبلی بادستگاههای ذیربط انجام شد، سرعت عمل و  همچنین کیفیت حضور عوامل امدادو نجات استان همچون هلال احمر ، اورژانس ، آتش نشانی و... مورد ارزیابی قرار گرفت و علاوه بر آن به کیفیت مدیریت صحنه توسط عوامل انتظامی و پلیس راه پردخته شد.
ایشان همچنین به کاستیهای ملموس در روند برگزاری مانور نیز اشاره و ضمن تاکید برضرورت رفع این موانع بیان داشت: که تعلل ناشی از کمبودامکانات یا نقص فنی تجهیزات در امداد رسانی به حادثه دیدگان ارتباط مستقیم با جان و مال هموطنانمان دارد که می توان در برخی موارد خسارات جبران ناپذیری را بدنبال داشته باشدفلذا با ترسیم چنین نگرانی در ذهن همواره می بایست با آمادگی کامل در صحنه ی حواث حضور یافت .
زاهدپور عملکرد دستگاههای شرکت کننده در مانور توسط مدیریت بحران مورد ارزیابی قرار گرفت که نتیجه آن به دستگاه های ذیربط اعلام می گردد.

کلید واژه ها: