رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

امسال مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی به شکل ویژه و متفاوت برگزار می شود


27 ارديبهشت, 1397 - 14:07 -- اداره کل روابط عمومی
معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین:

امسال مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی به شکل ویژه و متفاوت برگزار می شود

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین خبر داد:امسال مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) به طور ویژه و متفاوت برگزار می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی و یوم الله 15 خرداد  و روز جهانی قدس به ریاست  آشناگر معاون سیاسی و امنیتی  استاندار و با حضور نمایندگان دستگاه ها و سازمان ها برگزار شد.
علیرضا آشناگر معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار با تشریح برنامه های برگزاری مراسم ارتحال  حضرت امام (ره)  و یوم الله 15 خرداد گفت :  هدف از برگزاری مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام تبیین اهداف بلند حضرت امام به عنوان بنیانگذارنهضت اسلامی  است .
آشناگر بیان داشت : با توجه به تقارن سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی  (ره ) و شب های احیاء  مراسمات امسال بصورت ویژه و متفاوت برگزار خواهد شد و برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت خواهد گرفت .
وی تاکید کرد : تبلیغات و فضا سازی برای  حضور مردم در مراسمات ارتحال حضرت امام و یوالله  15 خرداد باید بصورت شایسته  در سطح شهر های استان انجام شود .
معاون استاندار ادامه داد: امسال روز جهانی قدس در یک هفته و بعد از مراسم شب های قدر و سالگرد رحلت  حضرت امام  برگزار می شود و باید تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه بهتر و با شکوه تراین روز  داشته باشیم .
حجت الاالسلام قابل رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هم در این جلسه گفت :  امسال با توجه به تقارن شب های قدر و ماه مبارک رمضان اعزام به مرقد امام نخواهیم داشت .
وی افزود: مراسم ویژه ارتحال امام ( ره) نوزدهم ماه مبارک رمضان در مسجد حضرت امام خمینی( ره ) و مراسم یوم الله 15 خرداد  بیستم ماه مبارک رمضان قبل از اذان مغرب و عشاء در حسینیه امامزاده حسین (ع) برگزار خواهد شد .