رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پیام تقدیر و تشکر نماینده ولی فقیه در استان و استاندار قزوین از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس


19 خرداد, 1397 - 12:04 -- اداره کل روابط عمومی

پیام تقدیر و تشکر نماینده ولی فقیه در استان و استاندار قزوین از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار قزوین از حضور گسترده و کم نظیرمردم در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

حجت الاسلام و المسلمین عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین و عبدالمحمد زاهدی ازحضور و حمایت گسترده مردم استان از ملت مظلوم فلسطین در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کردند که متن کامل آن به شرح ذیل می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
مردم همیشه در صحنه استان قزوین
بار دیگر حضور حماسی و انقلابی شما در راهپیمایی روز قدس همراه و همگام با خروش ملت بزرگ ایران و سایر مسلمانان در اقصی نقاط جهان، در تاریخ انقلاب اسلامی جاودانه شد. فریادهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکای شما لرزه بر پیکره ضعیف و رو به زوال رژیم منحوس صهیونیستی و استکبار جهانی انداخت و آن را بیش از پیش بی جان کرد. پیام حضور و عدالت‌خواهی شما و فریاد رسای بیزاری از استکبار و اعلام نفرت عمومی از رژیم اشغالگر قدس، به گوش سردمداران این رژیم کودک‌کش و امریکای جهان‌خوار رسید و تحقق وعده الهی حکومت صالحان بر زمین را نویدی دوباره داد و اقتدار مسلمانان را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و همه مستضعفان جهان به رخ اشغالگران و حامیان آنها کشید.
اینجانبان مراتب سپاس و تشکر خویش را از حضور آحاد شما مردم شریف استان و همچنین تمامی دست‌اندرکاران برنامه‌ریزی و اجرای این راهپیمایی بزرگ خصوصاً نیروهای خدوم انتظامی و امنیتی و اصحاب رسانه ابراز نموده و به درگاه خداوند متعال از این همه لطف شکرگزاریم.
امید است تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان و در پیروی از معظم له تا رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید بوده و مشمول دعای خاص حضرت بقیه الله الاعظم (عج) شویم.

عبدالکریم عابدینی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین
عبدالمحمد زاهدی
استاندار قزوین