رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندار قزوین از مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان بازدید کرد


19 خرداد, 1397 - 15:59 -- اداره کل روابط ...

استاندار قزوین از مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان بازدید کرد

استاندار قزوین از مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات مدارس علوم دینی استان قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 "عبدالمحمد زاهدی" استاندار قزوین روز شنبه از مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان بازید کرد و در جریان مسائل و مشکلات مدارس علوم دینی استان قرار گرفت.

استاندار قزوین در بازدید از مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان قزوین بیان داشت:حوزه های علمیه همواره بازوی توانمند انقلاب اسلامی بوده و در عرصه های مختلف اجتماعی سیاسی و فرهنگی تاثیر بسزایی در جامعه داشته اند.

وی در ادامه گفت:در این جلسه موارد متعددى در خصوص مشکلات حوزه های علمیه استان مطرح شد و در این خصوص تصمیم هاى گرفته شد که به دستگاه ها ذی ربط ابلاغ خواهد شد .

استاندار قزوین با اشاره به جایگاه ویژه روحانیت و طلاب گفت: روحانیت دینی در مساجد ،حسینیه ها و مراکز علمیه ارتباط مستقیم با مردم داشته لذا می توانند در خصوص مشکلات فردی و اجتماعی کمک رسان خوبی برای مردم باشند.

زاهدی با اشاره به موقعیت حساس کنونی کشور خاطر نشان کرد:با توجه به شرایطی که دشمنان براى کشور به وجود اورده اند، حوزه های علمیه و طلاب می توانند نسبت به تقویت وحدت ملى و همگرایی مردم کمک شایانی به نظام اسلامی داشته و در این راستا نقش بسزایی را ایفا کنند.

وی در پایان یادآور شد:یکی از موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد ،بحث مسکن طلاب و تعاونی آنان بود که در این راستا باتوجه به شرایط مسکن طلاب علوم دینی جلسه ای باحضور معاونین و مدیر کل های دستگاه های زیربط به زودی تشکیل می شود تا بتوان مشکلات تامین مسکن طلاب را نیز برطرف کرد.