رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

در طراحی المان ها از سازه های سبک استفاده شود


21 خرداد, 1397 - 09:00 -- اداره کل روابط ...
معاون عمرانی استاندار:

در طراحی المان ها از سازه های سبک استفاده شود

معاون عمرانی استاندار گفت: در طراحی المان ها از سازه های سبک استفاده شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"علی فرخزاد"با تاکید بر اینکه، دستگاهها باید هر کدام به طور مستقل، مسئولیت های محول شده را به انجام برسانند، خاطرنشان کرد: برای ساخت المانهای شهری مربوط به یادواره شهدا ، ابتدا باید مکان یابی صورت گیرد تا با توجه به مکان مطروحه و مقتضیات هر شهرستان المان مناسب با فضا  طراحی شود.
فرخزاد افزود: شهرداری ها در نهایت تا ده روز دیگر مکان های  پیشنهادی خود را اعلام کنند و در اسرع وقت طرحها؛ از طریق فراخوان و یا سفارش جمع آوری شده و نهایتا تا تیر ماه طرح های نهایی ، انتخاب و وارد مرحله اجرایی شوند.
وی تاکید کرد: در طراحی المان ها از سازه های سبک استفاده شود که ضمن کم هزینه بودن با سرعت بیشتری نیز ساخته شوند.
معاون عمرانی استاندار در خصوص مکان برگزاری یادواره سه هزار شهید استان گفت: با توجه به ظرفیت استقرار، مکان پروژه در اسرع وقت، تثبیت شده و با امکانات صوتی و تصویری تجهیز گردد.
وی ادامه داد: در خصوص تامین سرویسهای بهداشتی نیز، با نظر به اینکه احداث چشمه های جدید سرویس بهداشتی  هم زمانبر است و هم هزینه زیادی را در بر می گیرد، می توان از سرویسهای بهداشتی سیار استفاده کرد.
فرخزاد تصریح کرد: فضاسازی برای برگزاری کنگره باید از هم اکنون آغاز شود و می توان با چاپ پوستر و توزیع ان میان خودروهای عمومی در این خصوص اقدام کرد. همچنین می توان از ظرفیت ادارات و ارگانهای بین راهی همچون اورژانس و هلال احمر برای نصب بنر مربوط به کنگره، استفاده کرد.
 وی افزود: برای برگزاری هرچه بهتر این پروژه نباید از ظرفیت انجمن ها و سازمان مردم نهاد غافل شد.

کلید واژه ها: