رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ضرورت توجه مدیران به مطالبات فرزندان شاهد و ایثارگران


24 خرداد, 1397 - 12:11 -- اداره کل روابط ...
استاندارقزوین:

ضرورت توجه مدیران به مطالبات فرزندان شاهد و ایثارگران

به ارتقاء جایگاه فرزندان شاهد شاغل اعتقاد دارم
استاندار قزوین بر ضرورت توجه مدیران دستگاههای اجرایی در حل مشکلات و پیگیری مطالبات فرزندان شاهد و ایثارگران تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"عبدالمحمد زاهدی" صبح امروز پنجشنبه در دیدار با فرزندان شاهد شاغل دراستانداری با بیان این مطلب، گفت:  با توجه به ظرفیت هایی که در فرزندان شاهد مشاهده می کنم برای ارتقاء جایگاه این عزیزان اعتقاد دارم که باید تلاش بیشتری صورت بپذیرد .
استاندار قزوین ادامه داد: فرزندان شهدا و ایثارگران در هر صورت  برای همه قابل  احترام هستند و مسائل و مشکلات این عزیزان باید مورد توجه تمامی مدیران دستگاههای اجرایی استان قرار بگیرد .
استاندار با اشاره به برخی مطالبات و مشکلات نیز گفت : پیگیر مشکلات فرزندان عزیز شهدا هستم وتلاش ما این است که مطالبات به حق این عزیزان را مورد توجه قرار بدهیم .
استاندار در ادامه و در پاسخ موارد مطرح شده فرزندان شاهد گفت : بحث اسیب های اجتماعی بسیار جدی است و تهدید می کند مشکلاتی در این ارتباط داریم و شهادت می دهم که هیچ دولتی به مسئله اسیبهای اجتماعی به اندازه این دولت اهمیت نداده است.
وی ادامه داد: دولت بهترین اقدامات را در راستای پیشگیری، کاهش و حل معضلات و آسیب های اجتماعی انجام داده است ولی اسیب ها باید با شیوه های کارشناسی بررسی شود با توجه به اینکه ما تولید فرهنگی نداریم.
 زاهدی در خصوص توجه به واگذاری مسئولیت ها به بانوان نیز گفت: اعتراض بانوان همواره این است که در مدیریت ها دیده نمی شوند که این امرمطالبه به جایی است که بایستی با گذشت زمان مورد توجه قرار گیرد.
در این نشست چند تن از فرزندان شاهد شاغل در استانداری به بیان نظرات و دیدگاههای خود پرداخته و درخواست های خود را مطرح کردند.

کلید واژه ها: