رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آیت الله شهید بهشتی،آن عالم ژرف اندیش، مظهر عدالت و حق محوری بود .


2 تير, 1397 - 00:21 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار شهرستان تاکستان

آیت الله شهید بهشتی،آن عالم ژرف اندیش، مظهر عدالت و حق محوری بود .

هفته ی قوه قضائیه
سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان با صدور پیامی هفته ی "قوه ی قضاییه "را به مسئولان و دست اندرکاران حوزه ی قضایی شهرستان تاکستان تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان ،

درمتن این پیام آمده است ..

"هوالعادل "

بنیانگذار انقلاب اسلامی :ملت ایران در این فاجعه بزرگ 72 تن بی‏گناه به عدد شهدای کربلا از دست داد..

هفتم تیرماه سالروز شهادت مظلومانه ی  آیت الله دکتر بهشتی یکی از مخلص ترین یاران انقلاب اسلامی و 72 تن دیگر از نیروهای خدوم و گرانقدر نظام اسلامی است که به نام هفته قوه قضاییه نامگذاری شده است.

گرامی داشت هفته ی قوه ی قضاییه فرصتی است برای برای تبیین شخصیت بی بدیل آیت الله شهید بهشتی،آن عالم ژرف اندیش، مظهر عدالت و حق محوری وتجلیل از خادمان حوزه ی دستگاه قضایی است.

بی شک کار و تلاش دستگاه عظیم قضایی درمسیر خدایی و مطابق با احکام وتعالیم دین عدالت محوراسلامی و تلاش های بی شائبه و مستمر مسئولان قضایی، قضات، دادیاران، دادرسان و کارکنان خدوم دستگاه قضایی ،منجر به برقراری امنیت پایدار و ممانعت از تضییع حقوق جامعه ی اسلامی و احقاق حق مظلومان و عدالت گستری، خواهد شد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران امام راحل، فرا رسیدن هفته قوه قضاییه را به همه خدمتگزاران مسئولان قضایی از جمله  قضات، دادیاران، دادرسان و کارکنان شاغل در دستگاه قضایی شهرستان تاکستان،تبریک گفته و  موفقیت شما  عزیزان را در مسیر خدمت به مردم به عنوان ولی نعمتان انقلاب اسلامی از خداوند منان مسئلت می نمایم و امید آن را دارم بیش از گذشته شاهد همدلی و همکاری دستگاه قضایی با سایر دستگاههای اجرایی درمسیر احقاق حقوق شهروندی و تحقق عدالت و توسعه درسراسر جامعه ی اسلامی ،با استعانت از انوار نورانی قران کریم در سایه رهبری مقام عظمای ولایت باشیم .

سیاوش طاهرخانی 

فرماندار شهرستان تاکستان 

1397/04/01