رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نخستین سالن تیر اندازی به اهداف ثابت در شهر بویین‌ زهرا امروز افتتاح شد


2 تير, 1397 - 12:56 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

نخستین سالن تیر اندازی به اهداف ثابت در شهر بویین‌ زهرا امروز افتتاح شد

با حضور رحمانی فرماندار، نادری بخشدار مرکزی، زکی زاده رییس هیات تیراندازی استان، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان، جمعی از مسئولان و علاقه مندان به ورزش تیراندازی و به همت اداره ورزش و جوانان، اولین سالن تیر اندازی اهداف ثابت در شهر بویین‌ زهرا به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

فرماندار بویین ‌زهرا در آئین افتتاح این سالن ضمن اشاره به آموزه های دینی مبنی بر لزوم‌ یادگیری فنون تیراندازی و همت مسئولان برای راه اندازی و فعالیت رشته های مختلف ورزشی در شهرستان بویین ‌زهرا گفت: سالن تیراندازی شهرستان بویین ‌زهرا در مساحتی بالغ بر ۱۷۰ مترمربع و ۷ خط تیراندازی برای نخستین‌ بار در این شهر مورد بهره‌ برداری قرار گرفت.

رحمانی همچنین با بیان اینکه همه علاقه‌مندان به حوزه ورزش تیراندازی می‌توانند با هماهنگی هیأت تیراندازی شهرستان بویین‌ زهرا از این سالن استفاده کنند به مسئولین امر تاکید نمود مقدمات برگزاری دوره های آموزشی نیز در این مرکز فراهم شود.

این‌ مقام مسئول با یادآوری موفقیت های جهانی تیراندازان آبیک‌ی در زمان تصدی گری ایشان در فرمانداری آن شهرستان اظهار امیدواری کرد با حمایت از ورزشکاران مستعد شهرستان بویین ‌زهرا در آینده شاهد مدال آوری آنان در عرصه های ملی و کشوری نیز باشیم.

گفتنی است فرماندار و هیات همراه در حاشیه این برنامه از سالن محل تمرین  فوتسالیست نوجوان بازدید و در جریان کم و کیف فعالیت آنان قرار گرفتند.