رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ضرورت خروج از اقتصاد تک محوری


12 تير, 1397 - 13:35 -- اداره کل روابط ...
استاندار قزوین تاکید کرد:

ضرورت خروج از اقتصاد تک محوری

استاندار قزوین در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی اظهار داشت :باید از بند اقتصاد تک محوری و اتکا به یک منبع مالی خارج شویم و در این راستا آموزش روش های جدید تامین سرمایه برای دستگاه های اجرایی ضروری است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"عبدالمحمد زاهدی"    در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی بیان داشت: آشنایی با روش های جدید تامین مالی برای دستگاه ها اجرایی و بخش خصوصی بسیار مفید است و می تواند بخش زیادی مشکلات آنها را حل کند.
وی اضافه کرد: انسانها همانگونه که برای ارتقای زندگی خود علم و فناوری و شیوه های جدید را به کار گرفته اند در مباحث مالی و پولی نیز باید روش های جدید را به کار بگیرند.
استاندار قزوین گفت: باید روش هایی برای تامین سرمایه منطبق بر ضوابط شرعی پیدا کرد تا بتوان مشکلات دستگاه ها و بخش خصوصی را در تامین مالی پروژه ها و طرح ها رفع کرد.
وی همچنین اظهار داشت: متاسفانه برخی دستگاه ها تنها به دریافت بودجه ناچیز دولتی برای اجرای طرح ها و برنامه های خود عادت کرده اند که بدون شک این روش ها درتامین سرمایه و اجرای طرح ها چندان موفق نخواهد بود.
زاهدی خاطر نشان کرد: شهرداری ها و بخش خصوصی که مشکلات فراوانی در تامین سرمایه های پروژه های بزرگ حمل و نقل دارند می توانند کمبود منابع مالی مورد نیاز خود را از طریق شیوه های جدید تامین سرمایه رفع کنند.