رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نقش زنان در ترویج کالای ایرانی برجسته و موثر است


20 تير, 1397 - 08:06 -- اداره کل روابط ...
مدیرکل امور بانوان استانداری قزوین:

نقش زنان در ترویج کالای ایرانی برجسته و موثر است

مدیرکل امور بانوان استانداری گفت: نقش زنان در فرهنگ سازی و ترویج کالای ایرانی برجسته و موثر است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"معصومه مرادیان" در آیین افتتاحیه نمایشگاه «خانه ایرانی، کالای ایرانی» و «در ماندگار» اظهار کرد: نقش آفرینی پررنگ زنان در موضوع کالای ایرانی که محور و رکن اصلی خانواده که مدیریت درآمد خانواده را بر عهده دارندو نقشی  اساسی در رواج شعار سال دارند کاملا مشخص است.
وی افزود: زنان به عنوان قلب تپنده جامعه با ایستادگی در مقابل فرمان نابخردانه مقابله کردند و فرهنگ حجاب را در جامعه ترویج دادند.همچنین در دوران انقلاب با دستان پرتوان خود فرزندانشان را راهی میدان های تظاهرات کردند و جوانان خود را تقدیم کردند تا جوانه نو رسته انقلاب به یک درخت تنومند تبدیل شود.
این مسئول گفت: در عرصه جنگ، مادران فرزندان خود را تقدیم کشور و اسلام کردند تا در یک جنگ نابرابر بایستند و پیروزی را نوش جان کنند.
مردایان فزود: زنان در هر عرصه ای نقش اصلی و موثری را دارند و مصرف کالای ایرانی با مدیریت اندیشمندانه و تربیت فرزندان، نقش اصلی را در ترویج استفاده از کالای ایرانی خواهند داشت.
مشاور استاندار یادآور شد: مقوله عفاف و حجاب نه تنها به عنوان یک امر دینی و مذهبی، بلاکه یک مقوله انسانی است که ریشه در ذات و فطرت انسان ها دارد و تفکیکی بین زنان و مردان نیست.
وی افزود:عفاف و حجاب تنها به ظاهر افراد منتهی نمی شود وعبارت است از عفاف تفکر، عفاف زبان، عفاف نگاه، عفاف دل و نه تنها شامل حال زنان، بلکه شامل حال مردان نیز است.

کلید واژه ها: