رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ضرورت بهره مندی مدیران از ظرفیت سازمان های مردم نهاد


20 تير, 1397 - 09:09 -- اداره کل روابط ...
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار:

ضرورت بهره مندی مدیران از ظرفیت سازمان های مردم نهاد

با تأسیس و فعالیت 8 سازمان مردم نهاد موافقت شد
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار مدیران دستگاه های دولتی استان را بر بهره مندی از ظرفیت سازمان های مردمی فراخواند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

" علیرضا آشناگر" در جلسه هیأت نظارت بر سازمان های مردم نهاد استان با بیان این مطلب مشارکت مردم در هر نهاد و ارگانی را موجب بهبود روند عملکرد آن نهاد برشمرد و افزود: مسئولان باید بتوانند با تعامل سازنده از این ظرفیت به نحو مطلوب تری استفاده نمایند.
این مقام مسئول با تاکید بر اینکه حضور و مشارکت سازمان های مردم نهاد در جامعه یک فرصت محسوب می شود خاطرنشان کرد: مسئولان اجرائی با بهره گیری  بهینه از این ظرفیت و تشکل های مردمی نباید وجود این تشکل ها را به عنوان رقیب  نگاه کنند.
وی با تاکید برتسریع در پاسخ استعلامات توسط دستگاه های ذی ربط افزود : کلیه مراجعی که در فرآیند استعلام تشکل ها قرار می گیرند می بایستی در ارسال پاسخ استعلام تشکل ها تسریع نمایند و دستگاه های تخصصی نیز در برون سپاری وظایف آن دستگاه با تشکلها همکاری نمایند.
در جلسه هیأت نظارت بر سازمان های مردم نهاد استان که در سالن معاونت سیاسی برگزار شد نحوه برگزاری انتخابات خانه سازمان های مردم نهاد و صدور مجوز تأسیس 8 سازمان مردم نهاد در دستور کار قرار گرفت.