رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ضرورت تسریع در روند ساخت نیروگاه 451مگاواتی سیکل ترکیبی بوئین زهرا


20 تير, 1397 - 13:51 -- اداره کل روابط ...
معاون امور اقتصادی استاندار تاکید کرد:

ضرورت تسریع در روند ساخت نیروگاه 451مگاواتی سیکل ترکیبی بوئین زهرا

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: ساخت نیروگاه 451مگاواتی سیکل ترکیبی بوئین زهرا از طرح های اولویت دار دولت در این استان است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"منوچهر حبیبی"  در جلسه بررسی میزان پیشرفت پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی بوئین زهرای قزوین، بیان داشت: این پروژه از طرح های مصوب سفر ریاست جمهوری به قزوین است که باید هرچه سریع تر احداث و به بهره برداری برسد.
وی ادامه داد: با توجه به میزان جمعیت، صنعتی بودن و مصرف بالای برق استان، ضرورت احداث و در شبکه قرار گرفتن نیروگاه سیکل ترکیبی بوئین زهرا بیش از پیش احساس می شود.
حبیبی با اشاره به مشکلات پیش رو در روند احداث نیروگاه یاد شده، گفت: همه دستگاه های اجرایی موظفند تلاش خود را در جهت ساخت این نیروگاه به کار گرفته و قبل از هرگونه تصمیم گیری در این زمینه با دفتر امور اقتصادی استانداری هماهنگی به عمل آورند.
معاون امور اقتصادی استانداری قزوین یادآور شد: با افتتاح این طرح علاوه بر ایجاد اشتغالزایی مناسب در منطقه، بسیاری از پروژه های استان دیگر با کمبود برق روبرو نخواهند شد.
حبیبی در ادامه تولید برق پاک در استان را یکی از الویت های مهم برشمرد و افزود: تا یک ماه آینده ضمن رفع تمامی مشکلات اداری در جهت احداث این واحد نیروگاهی، باید شاهد آغاز عملیات اجرایی پروژه یاد شده باشیم.