رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دستگاه‌های اجرایی شهرستان، در تهیه هدایاء از آثار و در مراسمات از ظرفیت های هنرمندان شهرستان استفاده کنند


21 تير, 1397 - 12:22 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

دستگاه‌های اجرایی شهرستان، در تهیه هدایاء از آثار و در مراسمات از ظرفیت های هنرمندان شهرستان استفاده کنند

نشست فرماندار بویین‌زهرا با رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان کانون‌ها و انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان بویین‌زهرا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

علی رحمانی فرماندار شهرستان در این نشست صمیمی‌ با اشاره به اینکه مباحث اقتصادی و تامین هزینه ها دغدغه اصلی و موضوعی اجتناب ناپذیر برای اقدامات فرهنگی و هنری است گفت: با این‌حال جدیت و انگیزه تک تک هنرمندان میتواند در پیشبرد اهداف مشخص شده کارساز باشد‌.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرستان بویین ‌زهرا در همه حوزه ها به خصوص حوزه هنری از استعداد ها بالایی برخوردار است تاکید کرد:  ادارات و دستگاه‌های اجرایی موظف به حمایت از هنرمندان و استفاده از ظرفیت های هنری شهرستان به خصوص در مراسمات میباشد.

رحمانی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه قبول داریم شهرستان بویین‌زهرا از جهت معرفی جاذبه ها مغفول واقع شده، مسئولیت پیگیری و انجام هماهنگی های لازم جهت تهیه گالری و کتاب مصوّر معرفی ظرفیت های گردشگری شهرستان به کمک انجمن عکاسان شهرستان را به بخشداری مرکزی ابلاع نمود.

گفتنی است در ابتدای این جلسه که نادری بخشدار مرکزی، قهرمانی مدیریت آموزش و پرورش و نجاتی رییس اداره میراث فرهنگی- صنایع دستی و گردشگری شهرستان نیز حضور داشتند، هنرمندان به صورت مفصل به بیان انتقادات و پیشنهادات خود پرداختند‌ و دستورات لازم در خصوص پیگیری و رفع آنها توسط فرماندار صادر شد.