رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بی تدبیری بار سنگینی را به دولت تحمیل می کند


21 تير, 1397 - 20:16 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

بی تدبیری بار سنگینی را به دولت تحمیل می کند

فرماندار البرز گفت: حمایت ودفاع رهبری از دولت و تیم مذاکره کننده هسته ای نشانگر پیروزی دولت است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز:

"  رضا گروسی"  فرماندار شهرستان البرز در مراسم تودیع  فرمانده سابق سپاه ناحیه  امام رضا (ع) البرز و معارفه فرماندهی جدید که با حضور جمعی  مسئولین شهرستان برگزار شد ، گفت : حمایت رهبری از دولت تدبیر و امید راهبرد بنیادی و یکی از رموز موفقیت جمهوری اسلامی است .

وی افزود: متاسفانه بی تدبیری در حوزه های مختلف بار سنگینی از تعهدات را به دولت تحمیل میکند از این رو تدبیر و هماهنگی در تمامی سطوح مدیریتی باید در راس امور قرار گیرد . 

گروسی ادامه داد: حمایت ودفاع رهبری از دولت و تیم مذاکرکننده هسته ای نشانگر پیروزی دولت است و افتخار دولت تبعیت از رهبر معظم انقلاب و حرکت در مسیر منویات ایشان است ، لذا دولت تدبیر وامید نیز تلاش خواهد کرد با مدیریت هوشمندانه و با وجود تمامی مشکلات به ویژه مشکلات معیشتی مردم، از بحران های پیش رو عبور کند.

فرماندار البرز  هم چنین خواستار تبعیت ارکان حکومت از نحوه برخورد رهبری در نقد ها  شده و اذعان داشت : رهبر معظم انقلاب به دور از سیاه نمایی درتذکراتشان اجازه تفرقه را از معاندین گرفته و همواره بدون ابهام از عملکرد تمامی دولتمردان دفاع نموده و با نقود هوشمندانه حامی دولت بوده اند .

گروسی همچنین به حمایت مقام معظم رهبری از تیم مذاکره کننده اشاره نموده و اذعان داشت: تاکید مقام معظم رهبری بر اعتماد به تیم دکتر ظریف به عنوان کارگزاران دیپلماسی کشور است که همواره با رویکردی مقتدرانه پیگیر اهداف، منافع ملی و عزت کشور بوده و طی چند سال گذشته در مسیر پیشبرد سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران از هیچ کوششی فروگذار نکرده اند .

وی  هم چنین با اشاره به جشن 40سالگی انقلاب گفت:در این برهه زمانی  از دامن زدن به اختلافات موهون که زاییده استکبار برای شکاف میان ملت و دولت است و نتیجه ای جز آسیب به ارکان انقلاب ندارد بپرهیزیم  وبرای عبور از مشکلات دولت را در فائق آمدن بر مشکلات یاری نمائیم.

فرماندار البرز در پایان  این مراسم از زحمات و خدمات خالصانه فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز به با اهداء لوح یادبود قدردانی کرد.