رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نگاه دولت تدبیر و امید به روستاها، نگاهی توسعه گراست


23 تير, 1397 - 13:20 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

نگاه دولت تدبیر و امید به روستاها، نگاهی توسعه گراست

با حضور حجت الاسلام علیخانی، بابایی صالح نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، علی رحمانی فرماندار بویین‌ زهرا، انصاری بخشدار رامند و جمعی از روسای ادارات مشکلات روستای خوزنین بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

رحمانی فرماندار بویین‌زهرا در این برنامه گفت: نگاه دولت تدبیر و امید به روستاها، نگاهی توسعه گرا بوده و به طور حتم با ادامه این روند شاخصهای خدمات در مناطق روستایی از رشد قابل توجه و چشمگیری برخوردار خواهد بود.

فرماندار بویین‌زهرا ادامه داد: علیرغم اینکه دولت با مشکلات مالی فراوانی مواجه است اما دهیاران و مسئولان بخش رامند این شهرستان با همتی بلند توانسته اند با کمترین هزینه در ابعاد مختلف عمرانی، خدماتی، گردشگری، کشاورزی و غیره طرحهای مهمی را در این روستا به سرانجام برسانند.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه بهسازی معابر روستا جز دغدغه های اصلی اهالی خوزنین بود گفت: سال گذشته اقدامات زیادی در این راستا صورت گرفته است و در بودجه سال ۹۷ نیز برای این مهم اعتبارات لازم در نظر گرفته شده است.

وی همچنین در خصوص آب شرب این روستا گفت: از دیگر مطالبات اهالی جمع آوری منبع آب شرب هوایی و احداث منبع بتنی زیرزمینی بود که در این خصوص نیز کمیته برنامه‌ریزی بودجه سال ۹۷، اعتبارات اولیه را اختصاص داده است.

گفتنی است در این جلسه پیرامون مسائل مختلف از جمله چاه‌های آب کشاورزی نیز مطالبی عنوان شد که توسط فرماندار و نماینده محترم توضیحات و پاسخ های لازم ارائه شد.