رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آموزش، راهبرد اصلی برای کاهش حوادث رانندگی است


23 تير, 1397 - 13:37 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

آموزش، راهبرد اصلی برای کاهش حوادث رانندگی است

ساختمان جدید پلیس راهنمایی و رانندگی شهر دانسفهان با حضور بابایی‌صالح نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، رحمانی فرماندار بویین‌زهرا، سرهنگ امیری جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان، حجت الاسلام حسینی و انصاری امامان جمعه سابق و فعلی دانسفهان، سرهنگ علیان‌نژادی فرمانده انتظامی شهرستان، انصاری بخشدار رامند و جمع کثیری از مسئولان استانی، شهرستانی و شهری افتتاح شد‌.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

فرماندار بویین‌زهرا در این برنامه به ضرورت اجرای برنامه های موثر فرهنگی در حوزه ایمنی و ارتقاء فرهنگ ترافیک در شهرستان تاکید کرد.

علی رحمانی در این مراسم با اشاره به اینکه آموزش، راهبرد اصلی برای کاهش حوادث رانندگی است، گفت: براساس تجارب مختلف در گذشته، با افزایش آگاهی مردم، مشارکت عمومی نیز در مقابله با بحران ها افزایش می یابد و باید در زمینه حوادث رانندگی نیز با تهیه و اجرای برنامه های موثر آموزشی مناسب برای گروه‌های مختلف جامعه نسبت به تغییر رفتار عموم مردم در موضوع رانندگی و رعایت قوانین در جاده ها و داخل شهرها اقدام کرد.

وی افزود: باید با آسیب شناسی و شناخت صحیح از عوامل وقوع حوادث رانندگی، بصورت مسئله محور حرکت کنیم و درجاهایی که با مشکل مواجهیم وارد عمل شویم.

رییس شورای ترافیک شهرستان همچنین خاطرنشان کرد: مجموع اقدامات دولت در بخش های مختلف از جمله توسعه زیرساخت های حمل ونقل و گسترش جاده‌ها به مناطق شهری، روستایی و دور افتاده در راستای رفاه عمومی مردم بوده و چنانچه در اثر این اقدامات خسارتی به مردم وارد شود توجیه نداشته و بر همه مسئولان تکلیف است تا در جهت افزایش برخورداری مردم و ایمنی جاده ها اقدام کنند.

گفتنی است کلیه هزینه‌های خرید ملک، احداث و تجهیز این ساختمان توسط خیر نیک‌اندیش حاج اکبر انصاری پرداخت شده است.‌