رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

امنیت، اقتدار و آرامش امروز جامعه مدیون رشادت های شهدا است


24 تير, 1397 - 11:38 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

امنیت، اقتدار و آرامش امروز جامعه مدیون رشادت های شهدا است

علی رحمانی فرماندار شهرستان، نادری بخشدار، بخشی رییس اداره بهزیستی، ساروخانی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از کارکنان اداره بهزیستی شهرستان در این مراسم حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

رحمانی فرماندار بویین‌زهرا در این مراسم با بیان اینکه امنیت، اقتدار و آرامش امروز جامعه مدیون رشادت های شهدا است گفت: شهدا با فدا کردن جان خود در راه آرمان های این انقلاب، توانستند آزادی، شرافت و امنیت امروز را برای ما به ارمغان بیاورند که این امر با هیچ چیزی جبران نخواهد شد.

وی تصریح کرد: باب شهادت هنوز باز است و امروز شاهدیم مدافعان حرم، حافظان مرزهای کشور و پلیس مبارزه با مواد مخدر که ارتباط مستقیم با مخاطبان سازمان بهزیستی دارند همچنان در راستای اقتدار و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی چه جانفشانی هایی انجام میدند.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با تمجید از عملکرد اداره بهزیستی شهرستان بویین‌زهرا گفت: جامعه هدف سازمان بهزیستی به دلیل اوضاع روحی، احساسی، معیشتی و اقتصادی خاص باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.‌

وی همچنین به لزوم تکریم اربابان رجوع در ادارات به خصوص در اداره بهزیستی پرداخت و گفت: گاها از لحاظ امکاناتی و بودجه‌ای توان برآورده کردن مطالبات همه مراجعه کنندگان به نحو مطلوب نیست، ولی حسن خلق کارکنان اداره و تکریم مراجعه کنندگان‌ به نحو احسنت میتواند نقش مهمی در کاهش آلام آنها داشته باشد.‌