رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کارگاه آموزشی ارزیابی عملکرد رابطین دفاتر ستادی و کارشناسان فرمانداری ها برگزار شد


26 تير, 1397 - 08:46 -- روابط عمومی 1

کارگاه آموزشی ارزیابی عملکرد رابطین دفاتر ستادی و کارشناسان فرمانداری ها برگزار شد

جلسه کارگاه توجیهی آموزشی ارزیابی عملکرد رابطین دفاتر ستادی و کارشناسان بازرسی و ارزیابی عملکرد فرمانداری های تابعه استان ، به ریاست حمزه یی مدیر کل دفتر بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری برگزار گردید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"اسداله حمزه یی" در این جلسه اشاره داشت: بهبود مستمر عملکرد سازمان ها و ادارات باعث  هم افزایی می شود که می تواند پشتیبان برنامه رشد ، توسعه وایجاد فرصت های تعالی سازمانی باشد. و شناسایی چالش های پیش روی ، اطلاع از میزان اجرای سیاست های تدوین شده وشناسایی مواردی که به اصلاح نیاز دارند باعث بهبود عملکرد سازمان  خواهد شد .
مدیر کل دفتر بازرسی مدیریت عملکرد وامور حقوقی در ادامه افزود: در ارزیابی عملکرد می توانیم به  بازخورد های ذیل دست یابیم :
1-ازریابی عملکرد باعث افزایش اطلاعات برای مدیران در تصمیم گیری  و نهایتا ابزاری مناسب برای تصمیم سازی  مدیران  خواهد بود.
2-ارزیابی عملکرد امکان شناسایی زمینه هایی را که مدیریت باید به آنها توجه نماید میسر میسازد و به شناسایی فرصت ها ومحدودیت ها و ترسیم بهتر نقشه راه کمک می کند.
3- با ارزیابی عملکرد تعیین میکنیم که آیا به اهداف از پیش تعیین شده رسیده و یا نزدیک شده ایم و نیز  سیاست ها به طور صحیح تدوین شده اند ؟
 در ادامه رابطین دفاتر حوزه های ستادی استانداری و کارشناسان بازرسی فرمانداری ها ضمن تبادل نظر با یکدیگر ، پاسخ  پرسش های  خود را ، از طریق ویدیو کنفرانسی که با مرکز بازرسی وامور حقوقی وزارت کشور برگزار گردیده بود دریافت نمودند.
حمزه یی در پایان ازبازرسین فرمانداری ها خواستند که نسبت به جمع آوری مستندات متناسب با موارد خواسته شده و بارگزاری آنها در سامانه ارزیابی عملکرد با دقت زیاد اقدام و از  رابطین تخصصی  دفاتردر حوزه ستاد استانداری  خواستند تا با دقت موارد بارگزاری شده را رصد و در صورت نیاز راهنمایی های لازم را به فرمانداری ها داشته باشند .
زیرا این ارزیابی عملکرد یکساله فرمانداری ها و نظارت حوزه های تخصصی دفاتر استانداری را تعیین می نماید.