رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عدم پیشگیری از آسیبهای اجتماعی از اصلی ترین تهدیدات برای جامعه است


14 مرداد, 1397 - 23:15 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

عدم پیشگیری از آسیبهای اجتماعی از اصلی ترین تهدیدات برای جامعه است

فرماندار البرز گفت: خدشه به اعتماد عمومی اصلی ترین آسیب اجتماعی کشوراست .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

"رضا گروسی" فرماندار شهرستان البرز ،  در نشست کمیته اجتماعی و فرهنگی این شهرستان که در محل فرمانداری البرز  برگزارشد ، از خدشه به  اعتماد عمومی  به عنوان اصلی ترین آسیب اجتماعی یاد کرد وگفت: آسیب های اجتماعی زمانی بیشتر نمود می یابد که اعتماد مردم نسبت به نظام افول کرده وبه فراخور آن لایه های مختلف اجتماعی در معرض انفصال و عدم توازن قرار گیرند.

فرماندار البرز در ادامه به اهمیت سخنان مقام معظم رهبری در خصوص تهدیدات موجود اشاره کرد و افزود : عدم پیشگیری از آسیبهای اجتماعی جزء اصلی ترین تهدیدات برای جامعه است و متاسفانه دشمنان آن را به خوبی تشخیص داده وبا برنامه ریزی دقیق وشناسایی آسیب های موجود در جامعه ،تمامی امکانات خود رابرای ضربه زدن به ایران اسلامی  بسیج کرده اند.

گروسی در ادامه به تغییر شیوه منافقین برای خدشه وارد کردن به پایه های  نظام مقدس جمهوری اسلامی در آستانه چهل سالگی پیروزی انقلاب اشاره نمود و تاکید کرد:  متاسفانه اشخاصی در داخل به اشاعه نا امیدی وبزرگنمایی مشکلات ،اظهار نظرهای غیر تخصصی می پردازند و فرکانسی که از آنها شنیده میشود هم سو با تریبون معاندین قسم خورده انقلاب است.

فرمامدار البرز همچنین اغتشاشات آتی را نمونه بارزی از سوء استفاده معاندین خواند وادامه داد: اقدامات صورت گرفته بیشتر سیاسی وساختار شکنانه بود ولی با رنگ ولعابی از جنس مشکلات اقتصادی عرضه شد که متاسفانه  در ادامه برخی اشخاص صاحب تریبون با دامن زدن به آن به عنوان عمال دشمن در جبهه خودی بستری برای ایجاد شکاف عمیق تر بین مردم ، نظام ودولت مهیا نمودند .

وی در پایان نیز با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص شناسایی،  غربالگری،  مشاوره ودرمان در حوزه آسیب های اجتماعی  این فعالیتها را مطلوب خوانده و گفت: اقدامات صورت گرفته مطلوب اما  کافی نیست  و بیش از هرزمان نیازمند تحلیل آمارها ، ارائه برنامه هایی مبتنی برآن  ضمن شناسایی موانع ونیازها هستیم تا اقدامات صورت گرفته قابل ارزشیابی باشند. وی همچنین  از دستگاه های اجرایی خواست از ظرفیت دانشجویان ودانشگاهیان در حوزه های پڗوهشی استفاده نمایند.