رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

فضای باز رسانه ای از گسترش فساد پیشگیری می کند


17 مرداد, 1397 - 07:36 -- اداره کل روابط عمومی
استاندار قزوین در بازدید از دفاتر نشریات:

فضای باز رسانه ای از گسترش فساد پیشگیری می کند

عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین با حضور در دفاتر 8 رسانه استان روز خبرنگار را به فعالان این رسانه تبریک گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین به همراه علیرضایی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری با حضور در دفاتر 8 رسانه استان روز خبرنگار را به فعالان این رسانه تبریک گفت.
استاندار قزوین در این دیدار اظهارداشت: جا دارد در این روز از فعالیت همه خبرنگاران پر تلاش که نقش موثر و مهمی در اطلاع رسانی دارند تشکر کنم.
وی افزود: باور دارم که رسانه ها باید آزاد باشند تا به عنوان یک ناظر عمومی از تخلف و فساد در جامعه جلوگیری شود.
زاهدی یادآورشد: هر چقدر در داخل بتوانیم فضا را باز کنیم و رسانه ها صریح تر و شفاف تر عمل کنند و با مردم صادق باشند می توانیم عرصه را از رسانه های مخالف خارجی بگیریم و خودمان منبع خبر باشیم.
استاندار بیان کرد: به هر حال جامعه به این سمت می رود که اطلاعات خود را از رسانه های معتمد و متعهد که واقع گرا هستند دریافت کند.
وی افزود: با توجه به سابقه ای که در حوزه رسانه دارم با مسائل و مشکلات این عرصه آشنایی دارم که برخی از این مشکلات از طریق مراجع مرکزی و برخی در استان قابل پیگیری و حل است.
زاهدی گفت: اگر 5 درصد از حجم یارانه ها به حوزه فرهنگ،کتاب و رسانه تخصیص یابد ،می توان مسائل و مشکلات این بخش را به طور جدی مرتفع و ریشه کن کرد.
استاندار بیان کرد: مردم از درک بالایی در تحلیل خبرها برخوردارند و حتما در درازمدت به سمت رسانه هایی می روند که شفاف و واقع گرا هستند و هر رسانه ای که در مسیر رسالت حرفه ای خود عمل کند مورد توجه مخاطب قرار خواهد گرفت.
زاهدی در این بازدید از دفاتر پایگاه خبری قزوین امروز،حخبرگزاری های ایرنا و مهر،نشریات ولایت،نگاه قزوین، اطلاعات، پیام شهر وهفته نامه تابان دیدن و ضمن تبریک 17 مردادماه روز خبرنگار از تلاش ها و خدمات مدیریت و کارکنان این رسانه ها تقدیر و تشکر کرد.