رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

باید فضای نا امیدی ناشی از عملیات روانی دشمن شکسته شود


18 مرداد, 1397 - 09:26 -- اداره کل روابط عمومی
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین:

باید فضای نا امیدی ناشی از عملیات روانی دشمن شکسته شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین تاکید کرد: فرمانداران و بخشداران فضای نا امیدی ناشی از عملیات روانی دشمن را بشکنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

علیرضا آشناگر در جمع فرمانداران و بخشداران با اشاره به مصوبه شورای عالی اداری در خصوص حدود اختیارات فرمانداران اظهار داشت: فرمانداران به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان از کلیه اختیارات استاندار به استثنای قائم مقامی شورای اسلامی  شهرها برخوردار  می باشند.
وی با استناد به نتایج ارزیابی عملکرد بخشداران در سال1396 اظهار داشت: نتایج این ارزیابی مبنای تصمیم گیری در خصوص  چگونگی  ادامه فعالیت بخشداران قرار می گیرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با اشاره به نوسانات اخیر نرخ ارز، سکه و افزایش قیمت مواد اولیه واحدهای تولیدی اظهار داشت: باتوجه به تعدد واحدهای صنعتی در استان قزوین لازم است کمیسیون های کارگری فرمانداری ها بیش از گذشته فعال شوند تا با رصد مشکلات و نارسایی ها، از حداکثر ظرفیت و اختیارات فرمانداران جهت رفع معضلات واحدهای تولیدی  و تنش های کارگری استفاده نمایند.
آشناگر در تحلیل جامع شرایط سیاسی کشور با اشاره به تلاش معاندین نظام جمهوری اسلامی جهت سیاه نمایی و القای  فضای یأس و  نا امیدی در جامعه اظهار داشت: هدف دشمن ناکارآمد جلوه دادن دولت و نظام است و در این راستا تلاش دارند تا با طراحی عملیات روانی و شایعه پراکنی از طریق فضای مجازی و ترسیم آینده ای نامعلوم، ترس را بر مردم حاکم نمایند و به دنبال فشار " مادون جنگ" هستند.
وی بیان داشت:اغتشاشات اخیر اغتشاشات کوری هستند که بعضی معتقد هستند " بی سَر" بوده اما من معتقدم " سَر" آنها در شبکه های مجازی هستند. ایشان با اشاره به این مهم که زیست دشمنان در شکاف های اجتماعی، سیاسی، قومی و زبانی است لذا تلاش دارند با دو قطبی سازی ، جامعه را با مشکل مواجه نمایند. در این راستا مردم باید بدانند اولویت ما تامین امنیت است و اگر امنیت مردم به هم بخورد، همه دچار خسران خواهند شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تصریح کرد:فرمانداران و بخشداران به عنوان نمایندگان عالی دولت در سطح شهرستان و بخش می بایست با پرهیز از بی عملی، فعالانه در میان مردم حاضر شده و با تبیین شرایط داخلی و   بین المللی، تشریح محدودیت های موجود و اقدامات صورت گرفته، از عملکرد دولت و نظام دفاع نمایند.
وی با تأکید بر لزوم ارتباط چهره به چهره فرمانداران و بخشداران با مردم و روشنگری در زمینه وضعیت حساس کنونی کشور اظهار داشت: متأسفانه برخی از رقبای سیاسی دولت با تفکیک نادرست دولت و نظام سعی در ناکارآمد جلوه دادن دولت دارند و آگاهانه و ناآگاهانه در تور عملیات روانی دشمن گرفتار شده اند.
آشناگر گفت:در این شرایط، مدیران ارشد دولت در شهرستان ها و بخش ها وظیفه دارند با حضور در میان اقشار مختلف مردم و توجه به انتقادات و پیشنهادهای آنها، مساعی لازم را جهت تقویت  انسجام و همگرایی  ملی  به عمل  آورند.