رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

امیدآفرینی،مهمترین رسالت جامعه خبری است


18 مرداد, 1397 - 10:26 -- اداره کل روابط عمومی
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین:

امیدآفرینی،مهمترین رسالت جامعه خبری است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین بیان داشت:امیدآفرینی، مهمترین رسالت رسانه ها و جامعه خبری در فضای امروز کشور است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

علیرضا آشناگر در بازدید از دفاتر رسانه ها و نشریات استان که به مناسبت روز خبرنگار انجام شد در سخنانی اظهار داشت: خبرنگاری کاری حساس و اثرگذار است  و باید بستر انجام  این رسالت در جامعه فراهم شود.
وی بیان کرد: دشمنان در شرایط کنونی پیش از فشار اقتصادی به ناامیدی مردم دل بسته‌اند و در پی عملیات روانی و تحریک مردم در این وضعیت هستند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین تصریح کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری به امیدآفرینی در جامعه نیاز داریم و در این خصوص خبرنگاران و رسانه ها نقش مهم و حساسی بر عهده دارند.
وی گفت: رسانه ها می توانند در انعکاس درست مسائل و موضوعات جامعه به مدیران کمک کنند و علاوه بر مساله یابی در طراحی برنامه ها و راه حل ها مددکار مسئولان باشند.
آشناگر افزود:خبرنگاران در تغییر شرایط جامعه نقش به‌سزایی دارند و در تقویت اتحاد و انسجام عنصری موثر به شمار می‌روند.
آشناگر خاطرنشان کرد: خبرنگاران که قلم و تریبون در اختیار دارند باید به بهبود شرایط جامعه کمک کنند در حالی که دولت جناحی نبوده و نماینده تمام مردم جامعه هستند.
وی بر انتشار گزارشات اجتماعی و بیان مشکلات مردمی تاکید کرد.
گفتنی است معاون سیاسی و امنیتی استاندار در این برنامه از دفاتر نشریات و رسانه های حدیث ما،جام جم،صبح وطن قزوین،خبرگزاری تسنیم،صدای صنعت،خبر قزوین،پایگاه خبری صدای قزوین،همشهری،هفته نامه مینودر،جمهوری اسلامی،کیهان و هفته نامه نسیم  قزوین بازدید کرد.
در این برنامه معصومه مرادیان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و نصرت اله علیرضایی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری،معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار را همراهی می کردند.