رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

باحفظ سلایق سیاسی در جهت تقویت وحدت حرکت کنیم.


19 مرداد, 1397 - 02:20 -- اداره کل روابط عمومی
استاندار قزوین در یادواره شهدای گازرخان الموت :

باحفظ سلایق سیاسی در جهت تقویت وحدت حرکت کنیم.

استاندار قزوین در یادواره شهدای گازرخان الموت گفت: باحفظ سلایق سیاسی در جهت تقویت وحدت حرکت کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عبدالمحمد زاهدی در یادواره شهدای گازرخان از توابع الموت شرقی شهرستان قزوین در سخنانی بیان داشت:سرمایه انسانی مهمترین دارایی و سرمایه هر ملت و کشوری است که منظور از آن صرفا وجود مردم به معنای عام کلمه نیست.

وی افزود:اولین ویژگی سرمایه انسانی در کشور  ما و در بین ملت ایران برخورداری از ایمان به خدا و اعتقاد و پایبندی به باورهای دینی است که بزرگترین جلوه آن را در انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس شاهد بودیم.

استاندار با بیان اینکه"داشتن هدف و شناخت درست مسیر دستیابی به اهداف دومین مشخصه نیروی انسانی در جامعه ماست." اظهار داشت:انقلاب اسلامی نه یک انقلاب ناسیونالیستی بلکه یک انقلاب عمیق فرهنگی بود که به دنبال فرارفتن از مرزهای جغرافیایی و متاثر کردن سایر ملت ها بود اما همه سعی دشمنان بر متوقف کردن این حرکت عظیم فرهنگی بود.

زاهدی گفت:از مهمترین ابزارهای دشمن برای متوقف کردن آثار فرهنگی انقلاب اسلامی،ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی بود که در سایه تبلیغات دروغین به این خواسته شوم خود دست یابند،غافل از اینکه ملت ایران یک ملت امتحان پس داده است

وی افزود:پایداری،مقاومت و ایستادگی در مسیر دستیابی به اهداف والای نظام جمهوری است از دیگر ابعاد سرمایه انسانی در میان ملت ایران می باشد که در مقاطع مختلف تاریخی توسط مردم به اثبات رسیده است.

استاندار قزوین از مثلث شوم استکبار جهانی،صهیونیستی و ارتجاع منطقه بعنوان دشمنان و مخالفان نظام جمهوری اسلامی در شرایط فعلی یاد کرد و در ادامه گفت: البته نباید این نکته را نادیده گرفت که بخشی از مشکلات مردم به تصمیمات و عملکرد ضعیف مسئولان و مدیران بر می گردد اما بخش وسیعتر آن متوجه تصمیمات و اقداماتی است که در طول چهل سال گذشته در سطوح جهانی علیه ملت ایران اتخاذ شده است.

وی افزود:دشمن در طول دوران پس از انقلاب اسلامی با شیوه های اقتصادی،تبلیغاتی و سیاسی در پی ضربه زدن به نظام بوده اما مردم‌در مقاطع مختلف نشان داده اند که در برابر زور وستم از همه چیز خود می گذرد و از سرزمین خود دفاع می کند

زاهدی تصریح کرد:امروز منافقین و سلطنت طلبان علی رغم دشمنی و کینه ای که از گذشته نسبت بهم داشته اند،در کنار هم قرار گرفته اند و این بزرگترین ضربه ای بود که معاندین نظام خوردند و باطن پلید خود. ا نشان دادند.

وی بیان داشت:مردم ایران به دلیل نفرتی که از این دو جریان دارند نسبت به فراخوان و هوچیگری های آنها نسبت به نظام اسلامی بی اعتنا هستند چون جنایات آنها را در طول این مدت،هرگز فراموش نخواهند کرد.

استاندار افزود:در دوران دفاع مقدس بحث چپ و راست یا اصلاح طلب و اصولگرا مطرح نبود و افراد با حفظ سلایق سیاسی در جهت اعتلای انقلاب و حفظ تمامیت ارضی تلاش می کردند.

وی افزود:امروز هم بیش از هر زمانی به وحدت و همدلی نیاز داریم و اگر در کنار هم باشیم و یک هدف واحد را با حفظ سلایق مختلف سیاسی،دنبال کنیم هیج ضربه و زیانی متوجه کشور و ملت ایران نخواهد بود.