رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

قطعه اول جاده قزوین –رحیم اباد- کلاچای اجرا می شود


21 مرداد, 1397 - 12:06 -- اداره کل روابط عمومی
معاون عمرانی استاندار قزوین :

قطعه اول جاده قزوین –رحیم اباد- کلاچای اجرا می شود

معاون عمرانی استاندار قزوین خبر داد: قطعه اول جاده قزوین –رحیم اباد- کلاچای اجرا می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

معاون عمرانی استاندار در جلسه بررسی وضعیت   جاده قزوین –رحیم آباد -کلاچای بیان داشت: با توجه به اعتبارات موجود قطعه اول جاده مذکور ازکیلومتر 5 الی 9  یعنی از سه راهی باراجین تا سه راهی میزوج با کلیه ابنیه و پل های  اتصالی اجرا و آماده بهره برداری خواهد شد.
فرخ زاد تاکید کرد: با توجه به شرایط اقتصادی موجود تمامی مسئولین مربوطه باید اهتمام ورزند تا قطعه اول پروژه مذکور با رعایت مسائل زیست محیطی به بهره برداری برسد و نا تمام نماند.
وی افزود: بنا به نظر مشاور و بازدیدهای صورت گرفته به علت شیب زیاد محور فعلی حتی با تعریض جاده و احداث پل باز هم   نیاز است در برخی مسیرها خاکریزی یا خاکبرداری انجام شود که خود مستلزم ایجاد راههای انحرافی بوده و مشکلاتی به همراه خواهد داشت فلذا با شرایط مذکور امکان اصلاح محورهای فعلی وجود ندارد .
فرخ زاد با بیان این که ادامه مسیر نیاز به بازنگری دارد، گفت:  ادامه مسیر تا شاهرود  حتما می بایست توسط مشاور طرح بازنگری شود و در آن مشکلات زیست محیطی ومنابع طبیعی و نیز مشکلات اجرایی به حداقل ممکن برسد.
وی عدم تغییر کاربری اراضی واقع در طول مسیر اجرایی را ضروری خواند و تاکیدکرد: اداره کل راه و شهرسازی با هماهنگی کمیسیون های مربوطه در این خصوص اهتمام ورزد، همچنین مشاور طرح نیز ملاحظات  حداکثری را  جهت حداقل نمودن  معارضات  ازجمله باغات  موجود در مسیر  را رعایت کند.