رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آزمون دهیاران تابعه استان قزوین برگزار شد


19 شهريور, 1397 - 14:25 -- اداره کل روابط عمومی
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خبر داد:

آزمون دهیاران تابعه استان قزوین برگزار شد

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خبر داد: پنجمین دوره آزمون مکاتبه ای دهیاران تابعه استان قزوین برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

اکرم نجفی، مدیر کل امور روستایی و شوراهای استان ارتقای سطح علمی دهیاران و آشنایی بیش تر آنان با مدیریت روستایی را از اهداف این آزمون عنوان کرد و افزود: دوره آزمون مکاتبه ای دهیاران استان قزوین با هدف ارتقا سطح علمی دهیاران و آشنایی  با مدیریت روستایی 19 شهریور ماه سال جاری باحضوردهیاران استان در دو گروه دهیاران حین خدمت و دهیاران بدو خدمت در محل ساختمان سالن ورزشی پیام نور استان برگزار شد.
وی افزود: این آزمون از سوی دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری  و با نظارت سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برگزار شد.
نجفی با اشاره به اهمیت آموزش و تحقق در عرصه توسعه بیان کرد: برگزاری دوره های آموزشی غیر حضوری باهدف صرفه جویی در زمان و هزینه های آموزشی و بهره مندی تعداد بیشتری از دهیاران از محتوای مورد آموزش طراحی و اجرا می گردد


نجفی در ادامه سخنان خود با اشاره به منابع این آزمون اعلام کرد: منابع این آزمون شامل کتاب های حقوق و قوانین روستایی جلد 1 و 2 می باشد که به منظور آشنایی و افزایش آگاهی با وظایف شغلی در زمینه مسائل فنی ، عمرانی ، امور مالی ، مدیریت پسماند، مدیریت بحران ، قوانین و مقررات شورا و  دهیاری  برگزارمی گردد.
مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری در پایان اظهار داشت: رتبه های برتر این آزمون برای شرکت در المپیاد علمی دهیاران کشور اعزام می شوند.