رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

هم افزایی و هماهنگی دستگاه ها راهکار رفع مشکلات صنایع


20 شهريور, 1397 - 13:04 -- اداره کل روابط ...
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارتاکید کرد:

هم افزایی و هماهنگی دستگاه ها راهکار رفع مشکلات صنایع

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: امروزه واحدهای تولیدی استان با مشکلات بسیاری مواجه شده اند که راهکار حل آنها ایجاد هماهنگی و هم افزایی در بین دستگاه های اجرایی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"علیرضا آشناگر "در جلسه بررسی مشکلات صنایع استان که با حضور محسن صالحی نیا معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت در یکی از شرکت های تولیدی شهرستان تاکستان برگزار شد افزود:به دلیل نوسانات ارزی و مشکلات اقتصادی بسیاری از واحدهای تولیدی استان با مشکلات زیادی مواجه شده اند که به دنبال آنها تنش های کارگری و اجتماعی نیز در استان ایجاد شده است.
وی با اشاره به مشکلات واحدهای تولیدی استان اضافه کرد: انباشت بدهی های واحدهای تولیدی به دستگاه های مختلف از قبیل اداره مالیات، تامین اجتماعی و بانک ها به مشکلات صنایع دامن زده است که باید برای حل آنها فکر اساسی کرد.
آشناگر اضافه کرد: پرداخت معوقات کارگری از دیگر مشکلات صنایع استان است که در کمیسیون های کارگری استان به آن پرداخته می شود.

معاون سیاسی استاندار گفت: برخی از واحدهای تولیدی استان مانند نازنخ و مه نخ برای پرداخت 120 میلیارد ریال معوقات 600 کارگر بازنشسته خود با مشکل مواجه هستند.
وی در پایان گفت: امیدواریم با همکاری و هماهنگی دستگاه ها بتوانیم بخشی از مشکلات واحدهای تولیدی استان را حل کنیم و از این شرایط سخت اقتصادی نیز با موفقیت عبور نماییم.