رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ضرورت نهادینه شدن فرهنگ گفت و گو در دانشگاهها و مراکز علمی


21 شهريور, 1397 - 14:37 -- اداره کل روابط ...
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار تاکید کرد:

ضرورت نهادینه شدن فرهنگ گفت و گو در دانشگاهها و مراکز علمی

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار بر ضرورت نهادینه شدن فرهنگ گفت و گو در دانشگاهها و مراکز علمی تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 "علیرضا آشناگر" پیش از ظهر امروز چهارشنبه در جلسه کمیسیون امنیت دانشجویی استان با بیان این مطلب گفت:تدوین منشور گفتگو می بایست بطور جدی پیگیری شود و درفضای دانشگاه ها و مدارس به عنوان محیط های علمی بایستی فرهنگ گفت و گو نیز نهادینه گردد.
وی در ادامه مدیران و مسئولان فرهنگی و نظارتی دانشگاهها و مراکز علمی را بر برقراری ارتباط صمیمی با دانشجویان فراخواند و ادامه داد: با عنایت به اینکه قانون در فضاهای گفت و گو باید حاکم باشد، در کرسی های آزاد اندیشی می بایست به سوالات، شبهات و ابهامات دانشجویان پاسخ داده شود.
وی مدیریت سخنرانی ها در دانشگاه ها و فضاهای علمی را نیز مهم برشمرد و ادامه داد: با توجه به تقارن بازگشایی دانشگاه ها و مدارس با ایام محرم و صفر در برنامه ریزی ها ضرورت دارد رعایت شئون و احترام این ایام مورد عنایت و توجه قرار گیرد.
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار در ادامه با تاکید براهمیت رسیدگی و توجه به وضعیت رفاهی دانشجویان  در ادامه بیان کرد: دستگاههای خدمات رسان می بایست توجه لازم را داشته باشند تا تحت هیچ شرایطی با قطعی برق و سایر خدمات در دانشگاهها مواجه نباشیم.
آشناگر در خاتمه تاکید کرد: برنامه ریزی لازم برای تهیه اقلام مورد نیازغذایی و سایر خدمات رفاهی در دانشگاهها و محیط های علمی انجام گیرد تا در این راستا دانشجویان با مشکلات مواجهه نشوند.
در این نشست؛ اعضا به بیان نظرات و پیشنهادهای خود در خصوص دستورات جلسه پرداختند و تصمیمات لازم  نیز اتخاذ شد.

 

کلید واژه ها: