رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پیروزی در جنگ اقتصادی بدون همکاری تولیدکنندگان امکانپذیر نیست


21 شهريور, 1397 - 21:33 -- اداره کل روابط عمومی
استاندار قزوین :

پیروزی در جنگ اقتصادی بدون همکاری تولیدکنندگان امکانپذیر نیست

استاندار قزوین در دیدار انجمن صنایع غذایی استان گفت: پیروزی در جنگ اقتصادی بدون همکاری تولیدکنندگان امکانپذیر نیست

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،


عبدالمحمد زاهدی در دیدار رئیس و اعضای انجمن صنایع غذایی استان بیان داشت:در شرایطی که وارد جنگ اقتصادی شده ایم،گذر از این فضا و شرایط نیازمند همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی با واحدهای تولیدی است.
وی افزود:اگر این همکاری و همراهی دوجانبه صورت نگیرد ،همه از آن متضرر خواهند شد.
استاندار قزوین با اشاره به همکاری خوب تولیدکنندگان بویژه تامین کنندگان کالاهای اساسی با ستاد تنظیم بازار اظهار داشت:همکاری واحدهای تولیدی با ستاد تنظیم بازار،ستودنی است و بیشترین همکاری و خدمت را در این مدت از این مجموعه های اقتصادی شاهد بودیم.
زاهدی تصریح کرد:هرگونه سیاست گذاری و تصمیم گیری در حوزه اقتصادی باید کارشناسانه،جامع،دقیق و متناسب با ظرفیت ها و شرایط اقتصادی مناطق باشد و از تصمیمات شتاب زده و خلق الساعه در این بخش پرهیز کرد.
وی افزود:بزرگترین پشتوانه اقتصادی یک نظام سیاسی،سرمایه های اجتماعی است که با همین همکاری و مقاومت مردم توانستیم ۸ سال دوران دفاع مقدس را به بهترین شکل ممکن اداره و مدیریت کنیم و امروز هم باید این سرمایه اجتماعی را بازسازی و تقویت کنیم.
استاندار قزوین گفت:دستگاه های اجرایی از جمله بانک ها،شرکت های خدمات رسان،امور مالیاتی و تامین اجتماعی باید حداکثر هنکاری و همراهی را برای رونق واحدهای تولیدی و توسعه فضای کسب و کار داشته باشند.
زاهدی بیان داشت:باتوجه به اینکه قزوین در حوزه تولید از جایگاه بالایی در کشور برخوردار می باشد در تامین نهاده های کشاورزی و دامی نیز باید بیشترین حمایت و پشتیبانی از سوی وزارتخانه ها و سازمان های ملی در این خصوص صودت بگیرد . دستگاه های متولی باید پیگیری های لازم را در این زمینه داشته باشند.
گفتنی است در این جلسه منوچهر حبیبی معاون اقتصا ی استاندار به ارائه گزارشی از ستاد تنظیم بازار و همکلری و تعامل واحدهای تولیدی در این حوزه پرداخت.
در ابتدای این جلسه رئیس و اعضای انجمن صنایع غذایی استان به بیان نقطه نظرات،پیشنهادات،مشکلات و انتظارات خود از دستگاه های اجرایی و نظارتی استان پرداختند.