رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برخورد با محتکران کالا باید قاطعانه باشد


22 شهريور, 1397 - 12:09 -- روابط عمومی 2
معاون اقتصادى استاندار:

برخورد با محتکران کالا باید قاطعانه باشد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: برخورد با محتکران کالا که امنیت بازار و اقتصاد را برهم می زنند باید عبرت آموز و قاطعانه باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"منوچهر حبیبی"  در نشست ستاد تنظیم بازار کالاهای اساسی استان قزوین بیان داشت: باید شاهد تشدید کنترل بازار باشیم تا عرصه بر متخلفان و محتکران کالا تنگ شود.
وی اظهار داشت: نباید اجازه داد عده ای سودجو که جز منفعت شخصی خود دغدغه دیگری ندارند با احتکار کالا، دسترسی مردم به کالاها را دچار مشکل و محدودیت کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین در ادامه با اشاره به قرارگیری در آستانه بازگشایی مدارس، اظهار داشت: باید تمهیدات لازم اندیشیده شود تا شاهد افزایش غیرمعقول برخی کالاها همچون البسه، کیف و کفش و نوشت افزار دانش آموزان نباشیم.
حبیبی همچنین بر تامین نهاده های دامی مورد نیاز بهره برداران بخش کشاورزی تاکید کرد و گفت: این موضوع به لحاظ تولید گوشت و مواد پروتئینی مورد نیاز جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین اظهار داشت: کالاهای اساسی به میزان کافی ذخیره سازی و انبار شده اند و هیچ کمبودی طی ماه های آینده در این زمینه در استان نخواهیم داشت و باید به شهروندان در این خصوص اطمینان خاطر داد.