رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سفر به شهرستان ها فرصتی برای خدمات رسانی بیشتر به مردم است


22 شهريور, 1397 - 16:54 -- روابط عمومی 1
استاندار قزوین در جلسه بررسی مشکلات بخش اسفرورین:

سفر به شهرستان ها فرصتی برای خدمات رسانی بیشتر به مردم است

200 میلیارد ریال اعتبار صندوق کشمش تاکستان
استاندار قزوین گفت: سفر به شهرستان ها و بخش ها فرصتی برای شناخت بهتر مدیران استان از مسایل و مشکلات و خدمات رسانی بیشتر به مردم است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

" عبدالمحمد زاهدی" پیش از ظهر پنجشنبه در نشست بررسی مسایل و مشکلات بخش اسفرورین از توابع شهرستان تاکستان که در شهرداری اسفرورین تشکیل شد،با بیان این مطلب،گفت: این سفرها جنبه کارشناسی دارد و به تصمیم گیری و حل بهتر مشکلات از سوی مدیران کمک می کند.
وی با بیان اینکه در وضعیت کنونی، مدیران باید برای حل مسایل و مشکلات مردم وقت و انرژی دوچندان بگذارند، اظهار داشت: شان مسئولان خدمت رسانی به جامعه و نظام است و در این راستا نباید از هیچ تلاش و کوششی دریغ کنند.
استاندار قزوین در ادامه با اشاره به تشکیل صندوق کشمش تاکستان، اظهار داشت: از ظرفیت این صندوق می توان به شکل بهتر و بیشتر برای حل مشکلات تولیدکنندگان این منطقه بهره برد و بهره برداران نیز می بایست به آینده این صندوق امیدوار باشند.
وی اظهار داشت: برخی تولیدکنندگان و باغداران سهام دار نسبت به فعالیت اتحادیه ها اعتماد لازم را ندارند اما به آنان اطمینان می دهیم فعالیت صندوق کشمش در راستای منفعت رسانی به آنهاست.
زاهدی افزود: 200 میلیارد ریال اعتبار صندوق کشمش برای توسعه فعالیت های این بخش و کمک به حل مسایل و مشکلات تولیدکنندگان صرف می شود.
وی اظهار داشت: به دلیل بی‌اعتمادی به تعاونی‌ها وجود داشت باغداران نگرانی داشتند  ولی به باغداران و سهام‌داران اطمینان می‌دهم که حقی از احدی ضایع نمی‌شود و راستی آزمایی در این خصوص توسط جهادکشاورزی در حال انجام است.
استاندار قزوین تشکیل  جلسات بررسی مشکلات مناطق استان را تجربه خوبی  برای مدیران اعلام کرد و ادامه داد: در سفر به بخش‌ها و مناطق استان؛با حضور مدیران تمام مسائل و مشکلات عنوان می شود پس ازبررسی کارشناسی برای حل آنها تصمیماتی اتخاذ می گردد.
استاندار قزوین در ادامه اظهار داشت: تعریض جاده اسفرورین - بویین زهرا از طرح های ملی در دست اقدام است.
رییس سازمان جهاد کشاورزی قزوین نیز در این دیدار با اشاره به مزایای صندوق کشمش تاکستان، اظهار داشت: سهام داران باید اعتماد کاملی به برنامه های این صندوق داشته باشند تا این تشکیلات با همراهی دولت بتواند کمک قابل توجهی را در حوزه فروش در زمان مناسب و قیمت گذاری محصولات داشته باشد.

 

کلید واژه ها: