رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تجمع 20 هزار نفری بسیجیان قزوین برگزار شد


12 مهر, 1397 - 13:43 -- روابط عمومی 1
باحضور استاندار؛

تجمع 20 هزار نفری بسیجیان قزوین برگزار شد

تجمع عاشورایی 20 هزار نفری بسیجیان استان قزوین به منظور حفظ دستاوردهای نظام مقدس اسلامی با نمایش اقتدار نیروهای بسیجی و مقابله با هجمه سنگین رسانه‌ای دشمن در مجموعه ورزشی سردار آزادگان این شهر برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

تجمع عاشورایی بسیجیان قزوین با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسن ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران،آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین،نمایندگان قزوین در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران قزوین و اقشار مختلف بسیج از جمله گردان های امام علی (ع)، کوثر و امام حسین (ع) برگزار شد.
نیروهای حاضر در این میدان ضمن نمایش آمادگی رزمی و دفاعی، آمادگی خود را برای مقابله با هر گونه شرایط جنگ اقتصادی و روانی دشمن اعلام کردند.
در این مراسم همچنین جمع کثیری از بسیجیان حوزه های مقاومت، خانواده های معزز شاهد، جانبازان و ایثارگران، نیروهای نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم نیز حضور داشتند.
اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و ورزش باستانی و سخنرانی به همراه اجرای سرود و مارش نظامی از دیگر برنامه های تجمع بسیجیان قزوین بود.

کلید واژه ها: