رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

طرح انتقال آب سد طالقان به قزوین با همکاری صندوق توسعه ملی،عملیاتی می شود


9 آبان, 1397 - 19:36 -- اداره کل روابط عمومی
استاندار قزوین خبر داد:

طرح انتقال آب سد طالقان به قزوین با همکاری صندوق توسعه ملی،عملیاتی می شود

استاندار قزوین خبر داد:طرح انتقال آب سد طالقان به قزوین با همکاری و استفاده از منابع صندوق توسعه ملی،عملیاتی می شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،


عبدالمحمد زاهدی به همراه منوچهر حبیبی معاون امور اقتصادی استاندهری و حمید پویا مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان با دکتر مرتضی شهیدزاده مدیرعامل صندوق توسعه ملی دیدار کرد.
استاندار قزوین با اشاره به برنامه هفتگی پیگیری طرح ها و اولویت های اقتصادی استان از سوی مدیریت ارشد استان در وزارتخانه ها و سازمان ها و مراکز ملی اظهار داشت:طرح های کلان اقتصادی و سرمایه گذاری به صورت هفتگی از طریق بانک ها و صندوق توسعه ملی در سطوح ملی پیگیری می شود.
وی افزود:یکی از پروژه های بزرگ استان،اجرای طرح انتقال آب سد طالقان به استان قزوین می باشد که از مصوبات سفر رئیس جمهور است و با مشارکت بخش خصوصی در حال اجرا می باشد.
زاهدی اظهار داشت:برای اجرای این طرح مقرر گردید که بخش خصوصی و پیمانکار پروژه از طریق عاملیت بانک ملی بتوانند از تسهیلات و منابع صندوق توسعه ملی استفاده کنند که در دیدار با شهید زاده مدرعامل صندوق با این درخواست موافقت شد.
استاندار ادامه داد: در این دیدار همچنین با تامین منابع ارزی ۵ واحد تولیدی بزرگ استان از طریق صندوق توسعه ملی و با عاملیت بانک های استان موافقت شد.
زاهدی در پایان تصریح کرد:در این دیدار همچنین ازمدیرعامل صندوق توسعه ملی برای حضور در استان و شرکت در جلسات اقتصاد مقاومتی اعم از تولید و سرمایه گذاری  و ارزیابی میدانی طرح ها و وضعیت اقتصادی استان دعوت به عمل آمد که با این دعوت موافقت شد و مقرر گردید مقدمات این سفر پس از ماه های محرم و صفر فراهم شود.