رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دعوت استاندار قزوین و نماینده ولی فقیه در استان از مردم برای حضور در راهپیمایی 13 آبان


12 آبان, 1397 - 10:45 -- روابط عمومی 3

دعوت استاندار قزوین و نماینده ولی فقیه در استان از مردم برای حضور در راهپیمایی 13 آبان

استاندار قزوین و نماینده ولی فقیه در استان با صدور اطلاعیه ای از عموم مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی 13 آبان دعوت به عمل آوردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با صدور اطلاعیه ای از عموم مردم استان بویژه دانشجویان و دانش آموزان برای شرکت گسترده در راهپیمایی 13 آبان دعوت بعمل آوردند.متن این پیام بدین شرح است:

"بسم الله الرحمن الرحیم"

13 آبان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران در مسیر استکبار ستیزی است. روزی که یادآور تبعید امام راحل(ره) در سال 43، گرامیداشت یاد و خاطره دانش آموزانی که در سال 57 توسط رژیم پهلوی به شهادت رسیدند و نیز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان در سال 58 است.

اگر چه در این روزها، شیطان بزرگ سعی بر تشدید تحریم ها علیه ایران اسلامی دارد، ولی تاریخ نشان داده که چهار دهه دشمنی آشکار این ام الفساد قرن با انقلاب اسلامی نتیجه ای جز اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی در سایۀ تدابیر رهبر معظم انقلاب و هوشیاری و بصیرت مثال‌زدنی مردم ندارد.

امسال نیز در روز 13 آبان که میعادگاه ظلم‌ستیزی و دادخواهی علیه استکبارجهانی است جدی تر از سال های گذشته در تجمعی در ساعت 9:30 صبح در خیابان شهدا به همین مناسبت گرد هم آمده و از تمام اقشار مردم، به ویژه دانشجویان و دانش‌آموزانی که این ایـام منتسب به آنهاست جهت حضور پرشور و با صلابت دعوت به عمل می‌‌آوریم.

عبدالکریم عابدینی                                                                                                                عبدالمحمد زاهدی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین                                                    استاندار قزوین