رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کوچکترین گام برای کنگره ملی 3000شهید استان،تبلیغات محیطی است


12 آبان, 1397 - 14:12 -- روابط عمومی 3
دبیر شورای اطلاع رسانی استان قزوین:

کوچکترین گام برای کنگره ملی 3000شهید استان،تبلیغات محیطی است

علیرضایی دبیر شورای اطلاع رسانی استان قزوین خواستار شد: کمترین کار و کوچکترین گام برای برگزاری کنگره ملی 3000شهید استان،فضاسازی و تبلیغات محیطی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت اله علیرضایی در نامه ای خطاب به مدیران سازمان ها،ادارات و نهادهای دولتی و عمومی غیردولتی استان  با اشاره به برگزاری کنگره ملی شهدای استان آورده است: کنگره ملی بزرگداشت 3000 شهید استان قزوین همراه با اجلاسیه ها و برنامه های متنوع فرهنگی و هنری طی روزهای 20 لغایت 24 آبان ماه جاری در استان برگزار خواهد شد.

در ادامه این نامه آمده است: تجلیل و تکریم مجاهدت ها و جانفشانی های این مسافران سبکبال وادی عشق و معرفت الهی،پاسداری و انتقال میراث معنوی و اخلاقی دفاع مقدس به  عنوان یک گنجینه اثربخش و ماندگار و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بویژه در بین نسل جوان  از جمله اهداف  برگزاری این کنگره است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین در این ادامه مرقوم کرده است:حداقل انتظاری که از مدیران محترم سازمان ها و نهادها می رود بسترسازی،همراهی و هماهنگی های لازم درخصوص فضاسازی و انجام تبلیغات محیطی، اطلاع رسانی مطلوب به منظور بسیج افکار عمومی،کارکنان،مشتریان سازمان و ارباب رجوع در جهت برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر این کنگره ملی  در استان قزوین می باشد.

دبیر شورای اطلاع رسانی استان در پایان با تاکید بر فضاسازی و تبلیغات محیطی و رسانه ای این رویداد فرهنگی خواستار توجه و  دستور هماهنگی مدیران در این شد.

علیرضایی در این نامه بر انجام فعالیت هایی چون نصب بنردر جلوی درب ادارات و سازمان ها با موضوع و مضمون برگزاری کنگره ، تغییر فرمت و ظاهر پایگاه اطلاع رسانی دستگاه ها براساس لوگو و پوستر کنگره،مصاحبه مدیریت و کارکنان ایثارگر دستگاه  با روابط عمومی دستگاه و رسانه ها پیرامون برگزاری کنگره،ترویج گفتمان ایثار و شهادت و خاطرات ایثارگری ،درج شعار کنگره در سربرگ مکاتبات اداری،سرکشی و دیدار با ایثارگران و  خانواده های معظم شهدای سازمان  و در نهایت بکارگیری و فعال کردن ظرفیت های فرهنگی،اطلاع رسانی ،تبلیغی و هنری دستگاه در جهت فضاسازی و ایجاد آمادگر افکار عمومی در برگزاری کنگره ملی شهدای استان قزوین تاکید و تصریح کرده است.

گفتنی است این نامه برای مدیران دستگاه های اجرایی،فرمانداران،روسای دانشگاه ها،مدیران عامل بانک ها و شهرداران استان ارسال شده است.