رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

احزاب سیاسی با گفتگو و سعه صدر یکدیگر را به رسمیت بشناسند


13 آبان, 1397 - 08:37 -- روابط عمومی 3
مدیرکل دفتر سیاسی استانداری قزوین:

احزاب سیاسی با گفتگو و سعه صدر یکدیگر را به رسمیت بشناسند

مدیرکل دفتر سیاسی استانداری قزوین گفت:احزاب سیاسی با گفتگو و سعه صدر یکدیگر را به رسمیت بشناسند

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نهمین نشست هم اندیشی دفتر سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری با تعدادی ازاحزاب سیاسی اصلاح طلب استان با حضور صفر فضلی مدیر کل سیاسی ،انتخابات وتقسیمات کشوری در محل سالن جلسات حوزه معاونت سیاسی ،امنیتی واجتماعی برگزار گردید

مدیر کل سیاسی ،انتخابات وتقسیمات کشوری استانداری قزوین در این جلسه توضیحات مبسوطی در خصوص وضعیت دفتر سیاسی و رویکرد جدید آن و برنامه ریزی های انجام شده در راستای تبدیل دفتر سیاسی  به خانه ای برای فعالان سیاسی ارائه کرد.

فضلی در این نشست در سخنانی بیان داشت: باید احزاب در امور سیاسی مشارکت داشته باشند و مباحث از پایین و بطن جامعه ،احصاء وتجزیه وتحلیل شود به بالا و تصمیم گیران و مسئولان منعکس شود.

وی افزود:. در این دوره نگرش به احزاب با دوره های قبل تفاوت کرده و فضای سیاسی نسبت به دوره های گذشته مطلوب تر وباز تر شده و احزاب با توجه به سلایق متفاوتی که دارند باید با گفتگو ،سعه صدر و تحمل نظرات،یکدیگر را به رسمیت بشناسند.

مدیرکل دفتر سیاسی استانداری قزویندر ادامه اظهار داشت: با پیگیری های صورت گرفته خانه احزاب، که یک نهاد مدنی است راه اندازی واحزاب در یک جا متمرکزخواهند شد ودر کنار هم با سلایق ونگرش های متفاوت  به صورت فراکسیونی کار را پیش خواهند برد.

وی خاطر نشان نمود:باید با کمک یکدیگر زمینه وبستر لازم  برای نهادینه کردن گفتگو در بین جریان ها وتشکل ها را فراهم آوریم.

محمد حیدری قائم مقام محترم دبیر حزب کارگزاران سازندگیدر این جلسه ضمن تشکر از مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری  بابت برگزاری  نشست های هم اندیشی با احزاب استان، گزارشی از فعالیت حزب ارائه نمود ودر ادامه به بحث تقویت و بهاء دادن  واحیای جایگاه احزاب، شایسته سالاری بدور از گرایشات سیاسی وحمایت دفتر سیاسی از احزاب وبرگزاری مستمر جلسات مطالبی بیان کرد.

مهران قاسمی دبیر محترم حزب ندای ایرانیان با تاکید بر برگزاری  نشست های هم اندیشی با احزاب استان، گزارشی از فعالیت حزب ارائه کرد ودر ادامه به مسائل ومشکلات ، نحوه برخوردوتضعیف احزاب، قبول داشتن وتقویت وجدی گرفتن احزاب، فصلی بودن فعالیت احزاب در هنگام انتخابات و ساکن شدن بعد از آن پرداخت.

ابراهیم عبدالرزاقی دبیر محترم مجمع نیروهای خط امام(ره نیز گزارشی از فعالیت حزب ارائه و در ادامه در رابطه با ارتقاء سطح آموزش احزاب، حمایت ومساعدت دفتر سیاسی استانداری از احزاب وهمچنین دعوت وهماهنگی با نشریه ها جهت مصاحبه ودرج مطالب احزاب مطالبی بیان کرد