رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

شرافت و استقلال کشور؛قابل معامله نیست


13 آبان, 1397 - 12:44 -- اداره کل روابط عمومی
استاندار قزوین:

شرافت و استقلال کشور؛قابل معامله نیست

استاندار قزوین در برنامه گفت و گوی ویژه خبری سیمای مرکز قزوین گفت:شرافت ملی و استقلال سیاسی کشور قابل معامله نیست

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عبدالمحمد زاهدی با حضور در برنامه گفت و گوی ویژه خبری سیمای مرکز قزوین در سخنانی بیان داشت: راهپیمایی ها و حضور مردم،همیشه در تعیین سرنوشت کشور تاثیرگذار بوده و در بسیاری از مواقع باعث عقب نشینی دشمنان ما بوده است.

وی افزود:در بین همه انقلاب هایی که در دو سده اخیر اتفاق افتاده، تنها انقلابی که با تفکر دینی پیروز شده انقلاب اسلامی بوده است و دشمنان جمهوری اسلامی نیز نگران همین موضوع است که این تفکر در دنیا اشاعه پیدا کند.

استاندار قزوین اظهار داشت: زمانی انقلاب دینیِ ما پیروز شد که در دنیا گمان می کردند دین افیون توده هاست و در خیال آن ها نمی گنجید که چنین انقلابی به پیروزی برسد.

زاهدی گفت:  سفارت آمریکا  قبل از انقلاب، در مسائل سیاسی و انتصابات و چیدمان دولت ها دخالت می کرد و به راحتی هر کسی را وارد ایران می کردند بدون اینکه مسئولین کشور اطلاعی از آن افراد و ماموریت های آن ها داشته باشند و همینطور منطقه را از طریق این لانه جاسوسی به وسیله جواسیسی که وارد می کردند و دستگاه های استراق سمع  کنترل می کردند و همه هزینه آن را هم ما پرداخت می کردیم.

وی تصریح کرد: قبل از انقلاب در ضلع شمالی لانه جاسوسی مستشاری آمریکا بود یعنی نیروی نظامی حاضر بود و آن جا یک پادگان بود،این اتفاق چه معنایی داشت؟

استاندار غنوان کرد: اگر یک کشوری بخواهد از موضع استکبار و استعمار رابطه برقرار کند دیگر اسم این رابطه نیست،شرافت و استقلال یک ملت را از بین می برد.

زاهدی افزود: به عنوان کسی که تاریخ و سیاست خوانده ام با قاطعیت می گویم، مردمی ترین انقلاب دنیا انقلاب اسلامی ایران است.

وی بیان کرد: در همه عرصه های بعد از پیروزی انقلاب هم همینگونه بوده است مثل دفاع مقدس که مردم دفاع کردند، مردمی که کالاهای کوپنی خود را هم به جبهه ها ارسال می کردند.