رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ضرورت تشکیل اتاق های گفتگو با هدف بهرهمندی از نظرات نخبگان بخش


15 آبان, 1397 - 12:57 -- روابط عمومی فرم...
‍ ‍ بخشدار بشاریات تاکید کرد:

ضرورت تشکیل اتاق های گفتگو با هدف بهرهمندی از نظرات نخبگان بخش

بخشدار بشاریات، در اولین نشست هم اندیشی با روسای شوراهای اسلامی این بخش بر ضرورت تشکیل اتاق های گفتگو با هدف بهره مندی از نظرات نخبگان بخش در راستای خدمات رسانی بهتر به مردم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

"معصومه شیشه گرها" دراولین نشست هم اندیشی با روسای شوراهای اسلامی روستاها و بخش بشاریات اظهار کرد: شوراها نهادهای مدنی و تبلور واقعی مشارکت مردم درمدیریت روستاها و شهرها هستند.

 

بخشدار بشاریات افزود: این پارلمان های محلی وکوچک ، نقش انکار ناپذیری را در توسعه ی پایدار حوزه های روستایی و شهری ایفا میکنند.

 

شیشه گرها تاکید کرد: با تعامل دو سویه، همدلی و انسجام با وجود سلایق مختلف، در راستای خدمات رسانی به مردم میتوانیم گامهای موثری برداریم.

 

وی ادامه داد: شوراها بعنوان نمایندگان مردم با بهره مندی از این پایگاه مردمی میتوانند راهگشای مناسبی در حل مشکلات باشند.

 

شیشه گرها بیان کرد:  بخش بشاریات ظرفیتهای بالقوه زیادی دارد که با تکیه بر آنها و جلب مشارکت مردم میتوانیم راهکارهای موثری را با هدف توسعه ی متوازن و پایدار در این منطقه تدوین کنیم.

 

بخشدار بشاریات با تاکید بر اینکه، علاوه بر فعالیتهای عمرانی، تقویت زیر ساختهای فرهنگی و اجتماعی نیز ضروری است، بیان کرد: با تشکیل اتاق های گفت و گو میتوانیم ازنظرات نخبگان، صاحب نظران و فارغ التحصیلان و بانوان توانمند در راستای تقویت زیر ساختهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی با هدف اشتغال زایی و جلوگیری از مهاجرت روستاییان بهره مند شویم.

 

شیشه گرها تاکید کرد: موارد مطرح شده در این نشست، پس از بررسی کارشناسی، باسرکشی به روستاها اولویت بندی و رسیدگی خواهد شد.

 

 

در این نشست، مدیرکمیته امداد امام خمینی  (ره) شهرستان آبیک نیز حضور داشت.حیدری دستورالعمل جدید پرداخت وامهای اشتغالزایی و شیوه های حمایت از خانواده های نیازمند را برای روسای شوراهای روستاها و بخش بشاریات تشریح کرد.

 

همچنین در این نشست، که با هدف بررسی مشکلات منطقه تشکیل شد، روسای شوراهای روستاها و بخش بشاریات به بیان موارد مختلفی پرداخته و درخواستهای مختلفی را مطرح کردند.