رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اجرای طرح جامع پدافند غیر عامل استان در دستور کار است


14 آذر, 1397 - 14:40 -- اداره کل روابط ...
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری:

اجرای طرح جامع پدافند غیر عامل استان در دستور کار است

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری قزوین گفت: طرح جامع پدافند غیر عامل استان در دستور کار بوده و در این راستا شناسایی و مطالعه دارایی ها و تهدیدات آسیب پذیری که در قالب طرح جامعه پدافند غیرعامل استان پیگیری می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

" محمد افشار " در کارگروه طرح جامع پدافند غیرعامل استان که در سالن جلسات معاونت عمرانی برگزار شد، بیان داشت: موضوع مهمی که همواره ما را در برابر تهدیدات دشمن مصون می‌ کند، اجرای هر چه سریع طرح جامع پدافند غیرعامل است.
وی ادامه داد: در سال 93 قراردادی با یک شرکت مشاور منعقد شد تا طرح جامع پدافند عامل استان به لحاظ امنیتی و فنی پیگیری شود.
وی ادامه داد: متاسفانه شرکت یاد شده با وجود جدید بودن موضوع و تاکید سیاست های بالادستی مبنی بر پیگیری آن، سرعت لازم را در جهت تکمیل موضوع ارایه نکرد و هنوز هم انتظارات ما محقق نشده است.
به گفته این مسئول، وظیفه اصلی کارگروه طرح جامع پدافندی استان، شناسایی دارایی‌ ها و میزان آسیب پذیری امکانات در برابر تهدیدات دشمن است.
افشار در پایان یادآور شد: لازم است شرکت مشاور طرح ‌های راهگشایی را برای شناسایی های لازم اعلام کند و نباید در ادامه فرصت بیشتری را از دست داد.