رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بازدید سرزده فرماندار آبیک از برخی ادارات شهرستان


14 آذر, 1397 - 19:09 -- روابط عمومی فرم...

بازدید سرزده فرماندار آبیک از برخی ادارات شهرستان

ظهر امروز شهرام احمد پور فرماندار شهرستان آبیک به همراه کشاورز کلهر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در راستای بررسی چگونگی خدمت رسانی، نحوه رسیدگی به امور و مسائل مردم در دستگاه های دولتی و ارزیابی فضای فیزیکی مجتمع های ادارات از برخی ادارات شهرستان به صورت سرزده بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

فرماندار آبیک در بازدید سرزده از دستگاهای دولتی و خدمات رسان، ضمن بازدید از بخشهای مختلف این ادارات در گفتگو با مدیریت و کارکنان، از زحمات آنها تقدیر نمود و اظهار کرد: مدیران ادارات با تدبیر و برنامه ریزی برای ارائه خدمات بهتر به مردم اهتمام ویژه داشته باشند.

احمد پور هدف از این بازدیدها و سرکشی‌های سرزده را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف در راستای بهبود خدمات دستگاههای دولتی به مردم ،آگاهی از مشکلات، دریافت پیشنهاد‌ها برای پیشرفت امور و عملیاتی نمودن تکریم حقوق ارباب رجوع دانست.

فرماندار آبیک تصریح کرد: روند بازدیدهای سرزده سلسله وار ادامه خواهد داشت تا فضای کاری ادارات و همچنین ظرفیت ها شناسایی و ارزیابی گردد.


شهرام احمدپور در جریان این بازدیدها با تعدادی از ارباب رجوع حاضر در ادارات گفتگو و در جریان نحوه خدمات رسانی این ادارات قرار گرفت.

فرماندار شهرستان آبیک امروز از بخشداری مرکزی، اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، اداره ثبت اسناد و املاک ، ادارات آب و فاضلاب روستایی، اداره امور آب ، اداره آب و فاضلاب روستایی،اداره دامپزشکی،اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اداره صنعت، معدن و تجارت و اداره مسکن بازدید و بر عملکرد این دستگاهها از نزدیک نظارت نمود.