رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

فرمانداران و بخشداران ارتباط بیش تری با مردم داشته باشند


15 آذر, 1397 - 00:50 -- banovan
زاهدی استاندار قزوین:

فرمانداران و بخشداران ارتباط بیش تری با مردم داشته باشند

زاهدی استاندار قزوین در نشست فرمانداران و بخشداران استان گفت: فرمانداران و بخشداران ارتباط بیش تری با مردم داشته باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

زاهدی استاندار قزوین روز چهارشنبه در نشست فرمانداران و بخشداران استان گفت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این وظیفه ما مسئولین است تا کارها و خدمات بزرگی که نظام در این ۴۰ سال انجام داده بازگو کنیم.
استاندار افزود: قبل از انقلاب حتی یک روستای دارای گاز در استان نداشتیم  که در حال حاضر ۹۴% از روستاهای ما در ۴ شهرستان تحت پوشش قرار گرفتند و تا ۴ سال آینده روستاهای ۶ شهرستان ما تحت پوشش گازرسانی قرار خواهند گرفت که باید این اقدامات بزرگ بیان شود.

زاهدی عنوان کرد: فرمانداران و بخشداران با مردم ارتباط بیش تری داشته باشند، به خصوص بخشداران که این ارتباطات و رفت و آمد ها به روستاها باعث حل مشکلات و رضایت مردم خواهد شد.
زاهدی با توجه به نزدیک بودن زمستان و بارش نزولات جوی گفت: ممکن است امسال زمستان سخت تری داشته باشیم همه شهرستان ها آمادگی کامل داشته باشند تا غافلگیر نشوند.

استاندار با توجه به مشکل آب شرب شهر آبیک گفت: با توجه به اینکه آبیک اولین شهر در مسیر انتقال آب سد طالقان به استان هست می توان  مشکل آب آشامیدنی آبیک را حل کرد.
استاندار در پایان از فرمانداران خواست در حوزه آسیب های اجتماعی بیشتر از قبل ورود پیدا کنند و با توجه به گسترش برخی از آسیب ها مثل استفاده از مواد مخدر صنعتی برای کنترل و کاهش این مشکلات وقت بیش تری بگذارند.