رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

راه اندازی اتاق های گفت و گو بسیار مهم است/ فرمانداران این موضوع را جدی بگیرند


15 آذر, 1397 - 01:12 -- banovan
آشناگر معاون سیاسی امنیتی استاندار:

راه اندازی اتاق های گفت و گو بسیار مهم است/ فرمانداران این موضوع را جدی بگیرند

آشناگر معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین در نشست فرمانداران و بخشداران استان گفت: راه اندازی اتاق های گفت و گو بسیار مهم است، فرمانداران این موضوع را جدی بگیرند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

علیرضا آشناگر معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار قزوین که در جمع فرمانداران و بخشداران استان صحبت می کرد گفت: برخی از فرمانداری ها و بخشداری ها علیرغم گذشت چند ماه از ابلاغ دستور العمل تشکیل اتاق های گفت و گو این موضوع را جدی نگرفته اند.

آشناگر افزود: راه اندازی این اتاق ها و دریافت نظرات افراد متخصص دانشگاهی، فرهنگی، صنعتگر، جوانان و ... منجر به تولید فکر خواهد شد و در حل مسائل و مشکلات شهرستان ها کمک خواهد کرد در همین راستا فرمانداری هایی که تا به حال آن را به مرحله عملیاتی نرسانده اند موضوع را جدی بگیرند.
معاون استاندار قزوین تاکید کرد: در این اتاق ها حتی باید از مشورت های منتقدین نیز برای بهبود امور و حل مسائل بهره گرفت.
معاون سیاسی استاندار قزوین با توجه به در پیش بودن ۱۶ آذر و روز دانشجو از فرمانداران خواست در برگزاری مراسمات این روز دانشگاه ها را حمایت و همراهی کنند و البته لازم است ضمن پاسخگویی به دغدغه های دانشجویان آرامش محیط دانشگاه نیز حفظ شود.
آشناگر در ادامه گفت: پنجشنبه هر هفته برای بخشداران در موضوعات مختلف کلاس ها و کارگاه های آموزشی برگزار خواهیم کرد و بخشداران موظف به حضور در این کلاس ها هستند که خروجی آن منجر به عملکرد بهتر افراد در مدیریت بخش ها خواهد شد.